Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• jr1994

őstag

Tegnap volt egy kis időm játszani, hónap eleje (a nerf) óta csak annyi időm meg kedvem volt hogy hetente lejátsszam a brawl-okat. Rank 16, 0 csillagon voltam este 10 körül, gondoltam azért csak le kéne menni 15-re az arany rare-ért. A call of the wild-ot betörtem mikor ingyen volt, még nem tudom hogy legyártom-e újra, úgyhogy egy kicsontozott midrange hunterrel játszottam, biztos ami biztos control ellen beleraktam az egy szem faceless manipulátoromat, hátha bejön. Hát, egy meccset le is hozott, mikor szorult a hurok és ellen kirakta ragnarost, topdeck faceless, nekem is lett ragnaros :D
    Így az arany cult master mellett kaptam egy arany coliseum manager-t is :D van bármi értelme annak a kártyának, vagy törhető?
    Amúgy éjfélig végül rank13-ig mentem talán két vereséggel, szóval elég jól adta. Szerintem én is kaptam dupla questet, ugye mivel rég nem játszottam ott volt 3 quest, megcsináltam a 3 győzelem hunterrel-t, aztán 11-kor beadott egy win 3 games-t, az meglett éjfélre, akkor meg play 50 mage class cards küldetést adott. Összeraktam egy paklit rá, csak mage lap, max 4 manásak, volt olyan is hogy nyertem :D

[ Szerkesztve ]

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Hozzászólok Aktív témák