Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz KaraDani #58779 üzenetére

    Ahogy mondod, ugyan ezen logika mentén vásárlom énis a packokat. Nálam az nem játszik, hogy fél évet várok mire lecraftolok 1 jó lapot. Nyilván vannak minden szetnek egyértelmű lapjai, mint pl. WotG-nál N'zoth, vagy a TGT-ből Justicar. De pl. én szívesen játszottam az elején C'Thun paklikat és gondolkozás nélkül lecraftolnam Emperor-t hozzá. És nem bántam meg, mert a Warriorban használható maradt.

    Nyilván van 1 csomó legend amit megbántam, sőt epic is, ilyenek pl. TGT-ből Nexus Champ és a Coldarra drake és Frost Giant. A Champ-et annyira szerettem volna, hogy jó legyen, de az inspire logikával együtt ő is csúnyán megbukott...

    Egyébként ha valóban Titános témát kapunk, akkor ott azért bekerülhetnek elég durva legendek is.
    Remélem ez lesz a helyzet, emellett gondolnak az Epic lapokra is. Azokra komolyabb hangsúlyt kellene fektetni. Mert ami 2 éve megy az nevetséges...

    Csak 1 kis felsorolás:

    Must Have Epic lapok:
    Mysterious Challanger (amikor ment a Secret pala), Twilight Guardian, Call of The Wild,

    Jó epic lapok:
    Arcane Blast, Elemental D, Forbidden Flame, Cabalist Tome, Forbidden Healing, Forbidden Shaping,

    Elmegy kategória:
    Mulch, Lock and Load (csak Yogg deckben volt jó), Dreadsteed (malganissal volt rá fun deck), Whisps of the Old Gods, Embrace the Shadow, Shadowcaster, Blade of C'Thun,

    Ez összesen 16 lap 2 nagy kiegből és ezek között is vannak olyanok, amiket így sem használ már senki (legalábbis standard-en)...

    Összesen 54 Epic lapot adtak ki két nagy kiegben és ennek kevesebb mint a fele értékelhetetlenül sz.r...
    Ezt pedig elfogadhatatlannak tartom, mert ezekre a lapokra IS lehetne építeni paklikat nem csak legendary-ra.

    Kasztokra szétszedve még rosszabb a helyzet...
    Szokás szerint a Priestnek az összes epic lapja sz.r, a Warlock sem kapott jó Epic-et már 2 éve..
    A Warriorral ugyan ez a helyzet.
    Nekem igenis hiányoznak a class Epic minionok, mert szerintem igenis hozzá tudnának adni a játékhoz. De sajnos az a tendencia, hogy nem képesek izgalmas lapot kiadni...

    Ha megnézzük csak a Paladinnak van 1 értékelhető epic minionja a Challanger szeméjében a többi ilyen murloc, forbidden ancient, Overload unlock kis minion. Igazán jó lapot nem mernek printelni, holott szerintem jócskán lenne a legendary-k alatt is design space ilyen téren. Talán még a Shadowcaster lehet értékes a következő kiegek alatt. De ameddig ilyen aggro meta megy az ilyen lapok sosem fognak játékot látni.

    Ezzel szemben Classic szetben:

    Ancient of Lore (prenerf), Ancient of War, Force of Nature (prenerf), Iceblock, Pyroblast, Lay on Hands, Cabal Shadowpriest, Prep, Doomhammer, Bane of Doom (ha lenne rá végre 1 rohadt Control Warlock), Shield Slam, Brawl, Gorehowl, Doomsayer, BGH (még akár most sem sz.r), Faceless, Giantok

    Érthetetlen, hogy azóta miért nem sikerült egyáltalán hasonló lapot sem kiadniuk...

    Szerk: Bocsi a szófosásért, ezt ki kellett adni magamból...

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák