Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Sirandrish #58383 üzenetére

    Elmondtam hogy milyen kartyaim nincsenek meg és hogy milyen deckek ellen játszom folyton még casualba is ,ez akkora nagy probléma? Egy szóval se mondtam hogy pro vagyok,mutasd már meg hol írtam azt hogy én ebben a játékban pro vagyok? (Főleg hogy számomra nincs skill ebben a játékban,full rng és a játékidőd+szerencséd adja ki hogy pl rankedba hol végzel,DE egy "erősebb" tier1-2-3 deckel MÉG könnyebb dolgod van amit én tapasztaltam haverom accjával) "Más által megalkotott deck"? Nézz már szét legendbe,ladderen a játékosok 90% ugyan azokat a deckeket hasznalja max 1-3 lap más... Legendbe már oké lehet más mert ott vagy tryhardol vagy csak funol... A kikapcsolt agyat még mindig az azonos erősségű pakli vs pakli-ra értettem :) Érted míg én tier10es deckel fejben deriválok,integrálok,rng-t számolok addig a másik tier1-2 deckesnek ez nem igazan kell mert a lapjaim olyan gyengék hogy körbe neveti őket :) A linkelt wari wep/face deck is annyi hogy ha jó a curve akkor 3-4kör alatt végzek ha nem akkor kicsit gondolkodhatok hogy most inkabb miniont ütök le vagy tovább face vagy armor és pass de ennyi nem nagy cucc. DE mindegy én itt befejezem a "vitát" mert én megértem a te álláspontodat de én teljesen máshogy látom és tapasztalom a játékot de úgy érzem te nem értesz engem. Én nem sértegetni akarok itt csak kifejtettem a véleményem a jelenlegi állásról és bízok hogy a kövi rotálás után változik/jobb lesz :)
    ui.: Nem rosz ez a két f2p deck
    ui.: Nem vicces hogy tier1 decknek csak a mid range shaman van feltüntetve? :D

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák