Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz AlexWolf #571 üzenetére

    A boostereknél mindig ugyanolyan eséllyel kapsz jó vagy rossz lapokat, nem függ az arénában elért nyerések számától. Amúgy még nekem is sokat kell tanulnom, eddig a max 4 nyerés volt arénában, általában háromig szoktam eljutni. És igen, elég nehéz jó paklit kihozni a random lapokból, pont azért, mert egyszerre csak hármat látsz. A lényeg, hogy minden választásnál figyelembe kell venni, hogy addig milyen lapokat választottál, meg azt is, hogy milyen speckója van a hősödnek. Szerintem idővel egyre jobban belejössz.
    Azt nem tudom, hogy több nyeréssel több boostert kapsz-e, 1 az tuti. Volt már, hogy 1 booster mellett volt még plusz 1 lap is nekem. Egy biztos, hogy minél többet nyersz, annál több goldot és dustot kapsz, legalábbis ezt figyeltem meg, ill asszem egyre nagyobb esély van még valami extra lap (rare, epic, legendary) nyerésére is a booster mellett.
    Ez tipikusan az a játék, melynek szög egyszerű szabályai vannak, de mégsem könnyű profinak lenni benne. Én most jutottam el oda, hogy fogok nézni minél több videót profi játékosoktól (lehetőleg olyanoktól, akik magyaráznak is játék közben), hogy sokat tanuljak.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák