Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

(#56901) Balathruin válasza Vasinger! (#56900) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Deathwing. ;]

(#56902) zsuha válasza Vasinger! (#56896) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Ha jól számolom, csak 2 kvázi használhatatlan classic class legend van: king krush és velen. Melyik 3-ra gondolsz?:)

(#56903) micafighter válasza Vasinger! (#56900) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Freezing trapet se felejtsd el :DDD Van amugy még egy pár kártya, pl tinkmaster, de tényleg nem sok.

(#56902) zsuha

Velen azért nem használhatatlan szerintem attól még hogy most nincs fent tempostormon vele deck. Barnesnak is elég jó célpont amugy.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#56904) Sirandrish válasza Vasinger! (#56900) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

King Krush? Call of the Wild? Gladiator's Longbow? Leeroy? Faceless? BGH? Reckless Rocketeer? Vagy egy shieldes taunt...
Meg még biztos van pár mákertopdeck lehetőség :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56905) Vasinger! válasza zsuha (#56902) üzenetére

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Igazság szerint 2 db. classic calass legendary van/volt meg: King Crush és Cenarius. Oké, utóbbi esetleg használható Choose one deckekbe, de ennyi. Akkor is sikerült belenyúlni újra a King Crushba....:W

Sirandrish:

Jó. De azok közül is ez volt a leghatásosabb ami neki volt :D

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#56906) grizlisandor válasza Vasinger! (#56905) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Engem volt, hogy az a lap megalázott.

A két db CotW-ot túléltem, és üres volt a keze a hunternak. Következő körben nyertem volna. Mondom topdeck-ből nem tud 8at sebezni(Quick Shot-ok kimentek), de tudott. :O

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#56907) whitezo88 válasza Balathruin (#56901) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

velem már történt ilyen Arénán... outplayed.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56908) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Most érdemes brawlozni, szerintem már megunták az emberek és csak pörgetik amig jön egy jó matchup és egy gyors win.

Pap küldim van, brawl elején vagy egy órát szenvedtem és egyet se birtam nyerni, most újra elővettem, T2be kicsaptam kettő tauntot, warlock egyből feladta :DDD Következő meccsen szintén kicsapom a két tauntot meg ropeoltam is közbe mert meloba vagyok, dudu feladta mielőtt még vége lett volna a körömnek :DDD Pár perc alatt jött 2 win, brawl elején meg 1 óra alatt zero :)

[ Szerkesztve ]

(#56909) xavix13

xavix13
(őstag)

Én is beszállok a quest bizniszbe, 80g vár tradere. :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#56910) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Innen valaki alevan?

(#56911) xavix13 válasza xavix13 (#56909) üzenetére

xavix13
(őstag)

Elkelt.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#56912) Sirandrish válasza Vasinger! (#56905) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát jó..lehet egy BGH-val még félrenyomott volna, így meg az autoaim megoldotta :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56913) micafighter válasza tomazin (#56910) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Igen.

(#56914) matolcsim válasza F-ECT$ (#56889) üzenetére

matolcsim
(lelkes újonc)

(#56887) KaraDani, (#56888) micafighter: köszi :D

Köszi :) Első legend, úgyhogy nagy a boldogság, de mondjuk először is próbálkoztam. Általában nincs időm sem és az 5ös rank is mindig elég volt, de általában az is mindig csak 20-a környékén lett meg az időhiány miatt. Illetve csak 9 hónapja játszom, a kollekció is kicsi volt, így inkább arénára fókuszáltam. Most már hál istennek ezzel nincs gond. És mivel most meglepően hamar, talán 9-én megvolt a rank 5, gondoltam megpróbálom. Jó döntés volt :)

(#56915) ∂яσнυη

∂яσнυη
(senior tag)

80g-s questet trédelnék. Akinek van jelezze és mehet a party. :)

https://hsreplay.net/ref/GPnWDy

(#56916) micafighter válasza matolcsim (#56914) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Most hogy megvan a lego ugye aktivabb leszel a topicban? :)) Mindent szivesen látunk, *, mivel megy, mivel nem, napisó, highlight, "how good is ... ?", bármi jöhet :DDD

Szerk:

*80g-s questek

;]

[ Szerkesztve ]

(#56917) alevan válasza tomazin (#56910) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

Igen.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#56918) matolcsim válasza micafighter (#56916) üzenetére

matolcsim
(lelkes újonc)

Igyekezni fogok :D Sok sóval nem biztos, hogy fogok tudni szolgálni. Elég nyugodt lélek vagyok :)
A 80 g-s questek meg számomra nem létezőek. Mikor behozták kaptam egyet az első héten azóta egyszer sem :F

(#56919) micafighter válasza matolcsim (#56918) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Gondolom a 40-50g -s questeket ujra szoktad kérni? Én 80g-set kaptam már legalább 2-3x egyetlen régióban. Nem olyan sok persze, de nemrég jött be ugye a quest, és ha kicsit vissza olvasol, látod itt is a többiek is kapnak azért. Ahogy néztem ez a 2-3 az átlag kb eddig a többieknél is.

Melyik szerveren játszol amugy? :)

Nem gond ha nem hozol sót, terem itt elég igy is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56920) tomazin válasza alevan (#56917) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Felvettelek.

(#56921) matolcsim válasza micafighter (#56919) üzenetére

matolcsim
(lelkes újonc)

Persze megy az újra pörgetés mindig, ezért is fura kicsit. Haver például heti egyszer meghív egy 80g-s meccsre, ezért annyira nem is zavar, mert így effektíve minden héten kapok egyet :DDD De például 100g-s questet sem láttam vagy másfél hónapja. :)

EU szerver kizárólag. Se időm, se energiám, hogy még a többin is játszak. :)

Totyikot meg napi szinten olvasom, úh innen meg reddit-ről meg van az adag só mindig :)

(#56922) arni1 válasza ∂яσнυη (#56915) üzenetére

arni1
(fanatikus tag)

Itt is van egy, Arni#2647

(#56923) ∂яσнυη válasza arni1 (#56922) üzenetére

∂яσнυη
(senior tag)

Boccs azt nem írtam, hogy EU-n...Egyébként ment a friend request. :K

https://hsreplay.net/ref/GPnWDy

(#56924) micafighter válasza arni1 (#56922) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Felvettelek én is :)

A Welcome Bundle (akciós 10 pakk) -ra nem irtak határidőt ugye, hogy meddig lehet megvenni? :)

(#56921) matolcsim na megnyugodtam, akkor nincs só hiányod :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56925) rocket válasza micafighter (#56924) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

"Welcome Bundles are available just once per account, for as long as Krizgut can keep the ethereal portal open! "

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56926) micafighter válasza rocket (#56925) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Köszi :) Akkor remélem még egy kicsit tudja tartani :)) Bár szerintem egy ilyen bundle-nak az lenne a lényege hogy aki most kezdi az kap egy pici kezdő készletet a basic lapok mellé amiből tud gazdálkodni, másképpen fogalmazva szerintem ezt a kezdők tudják a legjobban hasznositani, igy remélhetőleg nem fogják kivenni a játékból ezt, sőt jönnek még hasonlók :) A garantált class lego is jó ötlet szerintem, a classic nem is rotál ki, és a class legok közül azért a leggyengébb is valamennyire használható, nincs köztük nat vagy millhouse :) A pity timert meg ugye nem ismerik a kezdők, igy frusztráló lehet nyitni a pakkokat, és azt látja hogy egyik common lapból már 8 db van neki, de egy legó se esett még.

[ Szerkesztve ]

(#56927) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Egész jól mennek a priestek versenyen :Y

Lifecoachot is 3:0-ra alázták priest deckkel

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#56928) zsuha válasza micafighter (#56926) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Mondjuk egy kezdő nem lesz azért sokkal előbbre egy class legoval. Leginkább csak örül neki egy évig, míg a többi lapot is osszeszedi egy ilyen deckhez.
Az első pár hétben kezdőként összerak egy aggro shamant v warlockot, és azzal játszik. Később meg egy huntert, meg maget. Egyikbe sem kell legendary kártya.
Ha meg osszeszedte a dragon warrira valot, örülhet grom-nak :)

(#56929) micafighter válasza zsuha (#56928) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Ez rendben van, de egy kezdő nem ugy gondolkodik hogy na gyorsan farmoljunk össze egy olcsó aggro decket és had szoljon, hanem úgy hogy ,, nézd mennyi legendje van a másiknak, esélytelen elvernem", nyitja a pakkokat, aztán látja hogy legend egy se esett, a másikból meg már van 10 kártyája és ugye csak 2őt tud belőle használni, megtalálja a craftot, meglátja mennyiért tudja betörni a nyitott commonokat, és mennyibe kerül egy lego, aztán konstatálja hogy ez is egy sz@r Pay 2 Win játék :)

Lehet egy nyitott velennel semmit nem fog tudni kezdeni (lehet hogy mégis), de mindenesetre ez egy gyüjtögetős kártyajáték, és a gyüjtögetős részhez bizony hozzátesz a garantált lego :)

Másrészt pedig az egy dolog hogy mi müködik, az megint más dolog hogy mivel szeretek játszani. Nyilván kezdőként még se ötlete az embernek, se lapja kisérletezgetni, de én sokkal szivesebben próbálgatok saját deckeket, mint zoolockal játszak, a saját deckkel nem haladok ladderen mert olyan erős meta paklik vannak hogy szinte minden mást elvernek igy haladni nem nagyon lehet vele, na arra jó az aggro. De a játék nekem nem a haladásról szól, hanem az élvezetről :) Nincs kedvem csak azért tolni napi 10-20 meccset aggro shamannal vagy zoolockkal mert azzal lehet grindolni meg haladni a létrán, ha más deckhez van kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#56930) micafighter válasza DaveNo1 (#56927) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Szuper, alig várom már hogy megint ellepjék a priestek a laddert a bajnokságok meg az új hős miatt. Kappa :DDD

Nálam eddig is magasan benne voltak gyakoriságban a top 3-ba a szembe jövő classoknál.. :\

KaraDani: hova bújjunk a priestek elől? :O

(#56931) Cathfaern válasza Vasinger! (#56900) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Csak huntert nézünk, vagy úgy általában hány ilyen kártya van?
Ha csak huntert, akkor, classból:
Freezing trap, Misdirection (ez különösen vicces lett volna :) )

neutral lapokból:
BGH, Tinkmaster Overspark

Ha bármilyen class, akkor nem sorolom fel egyesével, de így hirtelen 20 darabot számoltam össze, házifeladat megtalálni mindet ;]

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#56932) Cathfaern válasza micafighter (#56908) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Kaptam warrior questet, gondoltam összerakok egy concede warriot, execute + whirlwind + armorsmith. Nagyjából használhatatlannak bizonyult a deck, de a legelső meccs nagyon vicces volt, ugyanis egy concede mage-el kerültem össze :D Frostbolt + Ice barrier + Mad scientist. Fatigue-ig ment el nyilván a dolog, de végül elég szépen kikapott ;]

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#56933) micafighter válasza Cathfaern (#56932) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

:C

(#56934) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

klikk nagy képért

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56935) zsuha válasza micafighter (#56929) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Persze tök jó egy fix legend, bárki nagyon örül neki, főleg egy kezdő :) Én is örültem az agyamnak mikor az elején jó legokat nyitottam.
Meg persze játszani is lehet vele, csak nem lesz tier1 tier2 a deckje, ennyi :) Persze szórakoztató és én is jatszottam igy :)
Az előző hszemet úgy értettem h top tierben nem tud vele túl sokat kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#56936) micafighter válasza whitezo88 (#56934) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Rég nevettem ilyen jót :DDD :DDD Először azt hittem csak vicc, aztán felnéztem a HS twitterére... :DDD A kép amugy mesteri :)

[ Szerkesztve ]

(#56937) DaveNo1 válasza whitezo88 (#56934) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ezt komolyan megkérdezték? Idióták :C

You are not prepared.

(#56938) saen válasza whitezo88 (#56934) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nekem ez egy üres post...

(#56939) Ozrych válasza saen (#56938) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Twitterről van a kép, valószínűleg a tracking protection blokkolja. Itt egy mirror hozzá.

(#56940) saen válasza Ozrych (#56939) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Köszi, így már okés :)

Egyébként tényleg megkérdezték, láttam a tweetet és kb hasonló volt a reakcióm ;]

(#56941) micafighter válasza saen (#56940) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nehéz ilyenek mellett kompetitív lenni, és akkor a sok ezer random dologról (a kártyahuzáson kivül) ne is beszéljünk. Ebből a videóból az is látszik amugy mennyire spagetti kóddal dolgoznak. Egyszerüen nem azt csinálja a kártya ami rá van irva. Most akkor playtestelni kéne minden ezer féle kombinációt, melyik interakció hogy müködik? Nem lenne erre szükség ha a kártyák mellé röviden leirnák azt is, hogy müködik. Pl ebből a videóból itélve mistcaller szerintem a gyakorlatban ugy müködik, hogy a kezedbe lévő lények fixen kapnak +1/1-et. Pont. Amit később huzol fel, az is, de csak akkor kapja meg, amikor a kezedbe kerül. Ergo a deckben lévő lapjaid változatlanok. Vagy a varian effekt müködik másképpen, ahogy toast is magyarázza.

[ Szerkesztve ]

(#56942) thesound

thesound
(őstag)

Úgy látom elég sokan nyitottak Al'Akirt a promó pakkból, mert eddig alig láttam ladderen, most meg inkább van a sámánoknál, mint nincs.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#56943) DaveNo1 válasza thesound (#56942) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Lehet mert népszerűbb lett a midrange shaman.

You are not prepared.

(#56944) NyxNyxNyx válasza thesound (#56942) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Én mindkét szerveren azt nyitottam. :D

Comparison is the thief of joy.

(#56945) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Yogo. Innen veszítettem el a meccset.:(

(#56946) thesound válasza föccer (#56945) üzenetére

thesound
(őstag)

Ismerős a szitu. Nálam road back to 20 van. 13-ról indultam tegnap, most 16 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#56947) kchryss válasza micafighter (#56941) üzenetére

kchryss
(PH! addikt)

Ezért jó elolvasgatni a kártyák hearthstone gamepedia oldalán a notes részt: The Mistcaller
"The Mistcaller's card text does not accurately describe the behaviour of its Battlecry. A more accurate description might be, "Give all minions in your hand 1+/1+, and whenever you draw a minion give it +1/+1".[1] This behaviour is intended.[2] However, the developers admit the way it is implemented is unideal, so it may be changed in the future."

Persze ezek a notes-ok is többnyire a felhasználók teszteléséből derülnek ki.
Nyilván nem lehet minden speciális interakciót figyelembe vévő text-et csinálni a kártyákra a szűkös hely miatt. De azért elég pongyolán van megfogalmazva sok kártya és a terminológiákat sem használják mindig konzisztensen. Legjobb példa erre az "if you have" "if you control" "if you're holding".

(#56948) balisz válasza föccer (#56945) üzenetére

balisz
(senior tag)

Szerintem Yogg még sokkal idegesítőbb mint Dr. Boom volt. Sok Druid csak spammeli a spell-eket és a jó kis 0 mana 8/8-al és nevetséges Yogg-al nyer.

Velem ugyanígy Druid ellen az történt hogy kb. ugyanennyi hp-n volt, nekem 2 firaball a kezemben, pár minion a board-on. Yogg leszedte az összes minionomat (sajátjait persze nem), healelt magán 22-őt(!!!), felszerelt magának egy jó kis 3/4-es fegyvert, a móka kedvéért pedig még pár secretet is felrakott. Ilyenkor gondolkozom azon hogy hanyagolni kéne a játkot egy (jó hosszú) időre... Semmi terv, átgondolt játék, csak a full RNG. Semmi értelme így az egésznek.

(#56947) kchryss:

"if you have" "if you control" "if you're holding"

Ezek közül az "if you're holding" nem ugyan azt jelenti, ilyenkor a kezedben kell lennie a leirt kártyának, nem pedig a board-on. Persze lehetne egyértelműbb a leírás, az elején volt olyan hogy emiatt rosszul játszottam ki valamit. Plusz volt amikor a narancssárga körvonal is hibásan jelent meg...

[ Szerkesztve ]

(#56949) micafighter válasza balisz (#56948) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Rosszul látod a dolgot. Nem azért kaptál ki, mert a dudu ellened Yogg-ot játszott, nem is azért mert egyáltalán létezik yogg. A probléma az volt, hogy te nem játszottál yogg-ot ;]

(#56947) kchryss ez szuper, de ahogy te is irtad, a notes-okat a felhasználók irták. Namármost térjünk vissza arra, amit irtam: most ha szeretném pontosan ismerni az interakciókat, akkor playtesteljek mindent (meg sincs minden kártya..??!!44négynégy!), vagy olvassam a notesot.

A probléma a notesal az, hogy nem day1 irta oda a blizzard, hanem a játékosok, ahogy rájöttek. Nyilván day1 nem tudták a játékosok az összes interakciót. Tehát figyeljem akkor az új kártyák wiki oldalát, hogy a notes mikor frissül új dolgokkal.. Ja és lehet hogy az évekkel ezelőtt kiadott kártyához holnap találnak majd új interakciót, mert nem gondolt rá senki eddig, vagy csupán azért mert jönnek új káryták.

A mondandóm lényege: azt én értem hogy a kártyákon egyszerü textet akarnak irni. De igazán kiírhatnák magyarázatba hogy müködik a kártya mondjuk amikor a collectiont nézed, a néha vicces de amugy tök céltalan kis történet helyett, amit minden kártyához irnak. Vagy egyszerüen amikor kiadják a kártyákat irhatnának mellé 2 sort hogy ez hogy müködik.

Feltételezhetően (és remélhetőleg) van egy playtest groupja a HSnek ahol tesztelik a kártyákat kiadás előtt, vagyis ezeket nagy valoszinüséggel ők tudják már ezeket az interakciókat, na meg tudják pontosan hogy van lekódolva a kártya, csak nem mondják meg nekünk.

Ha meg magunktól akarjuk kideriteni (saját playtest amihez fullos gyüjtemény is kell, vagy a wiki notes olvasgatása minden kártyának minden nap) az aránytalanul sok energiát igényel a játékosoktol, amit egy casualtól (ami a játékosázis 99,9999%-a) nem várhatnak el.

[ Szerkesztve ]

(#56950) thesound válasza micafighter (#56949) üzenetére

thesound
(őstag)

Linkeljed csak ezt a deck-et. :DD Beállok én is a sorba. :( (fandralom nincs).

Rank16 nulla csillagon már koton deck-ek is jönnek. :C Ömlik a só(m).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.