Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#56851) fogtunder válasza mhmpista (#56848) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

azért arra készülj fel, hogy a renolock nem egy egyszerű pakli és egy csomószor akármit csinálsz, úgyis ki fogsz kapni. wildon lehet játszani még egyébként demonlockban, ami ilyen midrange-es zoo jellegű történet volt, a végén Mal'ganis és Jaraxxus, de ahhoz kellenek GvG és Naxx lapok is rendesen, viszont egy jóval egyszerűbben játszható pakli.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56852) tPedro_

tPedro_
(őstag)

Azt hittem megint bugos a kartya darabszam kijelzo, de nem. A bundle-bol kaptam egy Tiriont (ami mar meg volt) plusz bontottam a paklikbol meg egy Tiriont...1205 dust osszesen...
Az 51 lapbol igy 46-ot bontottam.

Vagy most akkor megiscsak bug? Mert kevesebb dustom lett, mint ami eddig volt + amit a bontasokert jelzett osszesen. :F
Ezek szerint a class legendaryt nem pluszban kapom a 10 paklin felul, hanem azokbol bontom garantaltan?

[ Szerkesztve ]

(#56853) JNashville válasza tPedro_ (#56852) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Nem pakkból bontod, egyből dobja az elején.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56854) tPedro_ válasza JNashville (#56853) üzenetére

tPedro_
(őstag)

A videot nem tudom megnezni melobol. :O

Sajnos rogton a vasarlas utan DC-zett a jatek (mobilrol) es mire visszaleptem mar csak a 10 paklit lattam.
Mass disenchantnal is muatta hogy 2 legendaryt fog szetszedni, viszont akkor valami mas bug van, mert nem stimmel a dust mennyisege...

(#56855) micafighter válasza thesound (#56839) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

:C

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#56856) csoki válasza tPedro_ (#56854) üzenetére

csoki
(senior tag)

én is mobilról vettem most, és mire megadtam a kártya adatokat, nekem is disconnectel, és csak a 10 paklit láttam...
viszont collectionben megnézve látom hogy kaptam egy classic legendaryt... pont azt amit most brawlból is, és ami az egyetlen: grom
ilyen az én szerencsém :DDD

(#56857) fogtunder válasza csoki (#56856) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én egy második Crusht kaptam, az elsőt se emlékszem, hogy valaha használtam volna, hát ez van, a dust az dust. plusz nyitottam egy golden Force of Nature-t (na ez milyen jó lett volna a nerf előtt), meg két sima epicet és két golden rare-t, alapvetően elég jó volt, kb. egy tetszőleges legend összejön a dustból.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56858) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Aki ma este benne lenne 80 goldos játékba vegywn fel ha még nem vett. Fenti táblázatban benne vagyok.

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#56859) K1nG HuNp válasza föccer (#56800) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Döntetlen

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56860) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Az Underground (Amazon) verzió másnál se hajlandó még frissülni? Már írja, hogy 09.15 az új verzió, de még nem ajánlja fel a frissítés telepítését.

Dive ever, work never.

(#56861) filkor.tomi

filkor.tomi
(újonc)

Sziasztok!

iPhone-in próbáltam megvenni ezt az 5 eurós csomagot és elkezdett pörögni hogy waiting for purchase. Már előtte elfogadtam az appstore-ban a vásárlást is meg minden szükséges dolgot. Pörgött egy ideig aztán kidobott és azóta akárhányszor próbálok belépni a játékba kidob. Már megpróbáltam, hogy újrarakom a Hearthstone-t de ugyan az van. Laptopon elindul, de a vásárlás sem történt meg.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#56862) saen

saen
(PH! kedvence)

Thijs mai tweetje:
"Out of the tournament, went with a strategy beating shaman but got swept by it anyway. Class is pretty busted and Priest super sucks lol."

Kolento szintén mai:
"First match got rent by Yogg in decider, thx @PlayHearthstone"
"Out of the tournament already, got beaten by my own decks"

Biztos élvezték a versenyt ;]

(#56863) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Ha valaki ráérős és van Asiai accja akkor szívesen elfogadnám a segítségét egy W&L-ben :) #kolento21919

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56864) micafighter válasza K1nG HuNp (#56863) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Megoldhatjuk de ott nagyon kezdő deckjeim vannak igy nem garantálhatok semmit :DDD

(#56865) Balathruin válasza micafighter (#56864) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Casual vagy rank 25 Basic bloodlust shaman, simán meglesz az.

(#56866) saen válasza Balathruin (#56865) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Egyszerűbb a gépet megverni...

(#56867) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Én is Grom-ot nyitottam, vagyis a telón kidobja, aztán disconnect-el. De megadta, mert 2 volt a collection-ben. A többiből semmi értelmes nem jött, asszem összesen 1 epicet nyitottam, de az is megvolt már....
Nyilván majdnem fullos kollekcóval nem sok új eshetett volna... :D Mondjuk 1 Crush-nak örültem volna, mert még nincs meg és gyártani sem fogom soha. :))

B-tag: H3lios#2825

(#56868) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Most gyertek ladderre. R13-nál akkora lámák vannak...

Persze vesztes helyzetből yogo-val mindig nyernek... :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

(#56869) whitezo88 válasza föccer (#56868) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Welcome to Hearthstone :DDD

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56870) mhmpista

mhmpista
(senior tag)

Ezt hogy csinálja a toast gyerek?

Szerintem kb 1000x kezd új meccset és akkor kb kijöhet egy videónyi Y'Shaarj.
Azt mutatja hogy rögtön szakítja a meccset ha kézbe kerül, de a Barnes miért mindig ezt hozza neki? Aztán megint aztán megint... Ez valami trükkös felvétel, vagy k.vára ráér és több ezres merítésből dolgozik és azt vágja össze?

Mármint nem az a kérdés hogy összevágja, hanem hogy hányszor kell ezt eltolni hogy az jöjjön ki?
Nektek szokta adni a barnes amit neki tesztek be? Mert nekem nem, már meg is untam mert soha nem azt hozza fel ami jó nekem.

[ Szerkesztve ]

(#56871) whitezo88 válasza mhmpista (#56870) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

játszottam vele párat de nem győzött meg. Ha több Yshaarjot húzol elején, már 50% alatti az esélyed.

Mod: ja hogy ez ladder nem brawl :D sorry

[ Szerkesztve ]

(#56872) K1nG HuNp válasza mhmpista (#56870) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

YShaarj az eggyetlen minion amit dobhat neki barnes, a tobbi kartya spell a deckben- 10/5 meccsbol minimum bejon.

(#56873) mhmpista válasza K1nG HuNp (#56872) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Aha, na ezt nem értettem.
Ok köszi.
Tehát 2 minion van a dekkben, barnes és a Shalóm.
Oks jöszi!
:R

(#56874) grizlisandor válasza mhmpista (#56870) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Annyi a titok, hogy Barnes és Y'Shaarj csak minion a pakliban.
És így Barnes fixen azt idézi és kör végén meg kirakja a rendes lapot.

Más: A Bundleból jött egy Jaraxxus.
Nyitottam egy Hoggert, meg BGH-t és 400 dustot.

Oneplus One 64Gb LOS16, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#56875) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Na, asszem parkoló lesz a Malylocknak: [link] :C "well played"

(#56876) NyxNyxNyx válasza mhmpista (#56870) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Meg az sem árt ennél a videónál, hogy szvsz(de szinte biztos vagyok benne), fordítva vannak összevágva a klippek. Tehát valójában bukja a rankokat, mert annyiszor fel kell adnia. :DDD

A pali zseniális, imádom.

Comparison is the thief of joy.

(#56877) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Természetesen azon háromból kaptam a fix legendet, ami megvolt :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56878) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Megnéztem rank11en Savjz (Apdroptól vette) deckjét amivel nyomja most, ennél szarabb decket rég láttam. Mondjuk neki se megy. Csak stall van benne meg yogg. 0-3nál untam meg.

[ Szerkesztve ]

(#56879) rocket válasza whitezo88 (#56878) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Mar Shamanozik :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56880) K1nG HuNp válasza NyxNyxNyx (#56876) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Jol gondoltad, első komment. :DDD

(#56881) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

egész jó hunter deck: [link] eddig csak 4-0, de sokkal jobb mint a sima midrange.

(#56882) Gyuri27 válasza whitezo88 (#56881) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Én most unrankeden reno-malkazar huntert próbálgatom. 5-1 volt eddig. Senki nem számít rá. Fullba tolom a kretént. :DDD

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#56883) balisz

balisz
(senior tag)

Hú, ez a secret paladin tényleg mennyire egy mocsok deck. Végre kipróbáltam wild-on, és hasitok vele mint kés a vajban, rank 20-ról jelenleg 14-en vagyok win streak-el. Egyedül az tűnik kicsit aggasztónak hogy sokszor kifogyok a lapokból, lehet hogy divine favor-t kéne használnom. Mindenesetre még nem kaptam ki vele, úgyhogy azért annyira nem nagy probléma. :D

(#56884) Gyuri27 válasza balisz (#56883) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Egy nem árt bele.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#56885) balisz válasza Gyuri27 (#56884) üzenetére

balisz
(senior tag)

Igen, főleg agresszívabb verzióba, amilyet most én is játszok (2x Blessing, csak 1 Belcher, 0 Consec). De úgy vagyok vele hogy ameddig nem kapok ki, addig felesleges ilyeneken rágódni. Most az előbb is szegény rouge turn 5 concede-et nyomott.
Egyébként nem túl jó érzés játszani vele, elég kézkihányós dolog, ami hosszú távon engem eléggé zavar és fáraszt. Lehet váltok inkább valami Barnes-os, N'zoth-os verzióra.

(#56886) matolcsim válasza KaraDani (#56776) üzenetére

matolcsim
(lelkes újonc)

Na végül csak meglett nekem is :)

Itt 113-78 volt a teljes stat. Ugyancsak 59%.

Rank 3-ig ezzel a MalyDruiddal [kép]

De már tegnap este nagyon tele volt a hócipőm a rengeteg shaman illetve hunter miatt, úh ma reggel váltottam és végül ezzel ment a végső push rank 3-ról 65%-al [kép]

(#56887) KaraDani válasza matolcsim (#56886) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Gratz :C

Jó az ilyeneket látni a sok rage között :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56888) micafighter válasza matolcsim (#56886) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Gratula :)

(#56889) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

No én is bontottam az olcsósított 10 packot: a garantált legend Jaraxxus (nekem nem fagyott ki a telóm tőle), a 10 packban volt még egy Al'akir, 2 epic, egy golden Armorsmith meg még néhány apróság.

matolcsim: gz, hanyadszor (első?), mióta próbálkozol?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#56890) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Ha veszek olcsositott packot akkor reseteli a legendary countert a garantált legendary?

(#56891) balisz válasza Vasinger! (#56890) üzenetére

balisz
(senior tag)

Ezt senki ne fogja tudni megmondani biztosra. Mindenesetre én 1. pakkból nyitottam még egyet.

(#56892) zsuha válasza Vasinger! (#56890) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Redditen többen is írták h nem reseteli szerintük, mert utána egyből nyitottak legendet a maradék pakkokban, amikor pity timer lejárt. Sztem se reseteli, ezt külön hozzaadja az acchoz.

[ Szerkesztve ]

(#56893) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Eléggé kiborult a só nálam a bontás miatt... 1/3 esélyem volt a 400 dustra, a maradék jó lett volna. Utána pedig a legjobb dolog a 10 packben 1 epic volt :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56894) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Köszönöm a válaszokat!

Van valami mód rá, ahol olcsóbban lehet ezt megvenni? Anno olvastam, mintha mobilról olcsóbb lenne a pack vásárlás. Igaz ez, vagy vegyem meg simán gépről?

Illetve PayPal vagy VISA konvertál igazságosabban? :D

[ Szerkesztve ]

(#56895) F-ECT$ válasza Vasinger! (#56894) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Mobilról Ft-ban tudsz vásárolni, általában olcsóbb, mint gépről.

Dive ever, work never.

(#56896) Vasinger! válasza F-ECT$ (#56895) üzenetére

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Köszi az infót!

Egy csodás King Crush-t kaptam, ami pont megvan, pedig csak 3 class Legendarym van, egyik se használható, ahogy ez se. :W

A 10 packban se volt semmi, még epic is alig volt, cserébe sok semmit se érő nerfelt lapot kaptam...hurrá.

Életem legfeleslegesebben elköltött 5 eurója volt a mai. Tanuló lecke volt, hogy soha ne költsek játékra, ahogy eddig se tettem. :U

ui.: Miért csak 616 Ft-ot vont le? :F

[ Szerkesztve ]

(#56897) micafighter

micafighter
(PH! nagyúr)

Eddigi karrierem legjobb Wine.. csodarugóval mentem dudu ellen, ugy láttam nem lesz lethalom és kövi körbe kikapok de azért elkezdtem a csodát, mikor mindent ellőttem akkor pedig mentem volna a concede-re, de amint rákattintottam nem az én hősöm szólalt meg, hanem a druida: I concede to you :DDD Azt hitte kezemben a lethal. :DDD És egyszerre adtuk fel, vagyis ő egy pillanattal hamarabb, igy én nyertem :))

[ Szerkesztve ]

(#56898) KaraDani válasza micafighter (#56897) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ez a tipikusan nem bírta idegekkel már feeling :C

(#56899) Kanczy válasza micafighter (#56897) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Hányszor megcsinálták már ezt Renoval is :K :C

(#56900) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Éreztétek már magatokat úgy Arénában, hogy ez a helyzet egyszerűen nem történhet meg, mert annyira kicsi az esélye?

Vesztésre álltam boardon és HP-ban, ellenfelem keze üres volt. kezemben két kijátszhatatlan spell. Indul az új kör, felhúzom Deathwinget-> meg vagyok mentve. Az ellenfelet megölöm 2 kör alatt. Ellenfél jön: Deadly shot

Gondolkozzunk egy kicsit. Milyen más kártya létezik még a játékban, ami megoldotta volna ezt a helyzetet? Nem sokat tudnék mondani DS-en kívül.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.