Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

(#56451) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#56450) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Idén már Archon kupa sem volt, pedig az tavaly kiemelkedő esemény volt, több mint 200 ezer nézővel csak a twitchen, ami több mint amit a Blizzcon produkált.

Azzal kéne kezdeni, hogy Yoggsaront kitiltani minden versenyről mert az a lap nevetséges.

Tempóval már nehezebb mit kezdeni, mert vagy adsz minden classnak jó 1-2-3-4 dropot, vagy elveszed mindtől, de nem túl konzisztensek a fejlesztők e tekintetben sem.

Tournament mód már nagyon kellene, ezért már 2 éve könyörögnek az emberek, de tojik rá a fejlesztő brigád.

You are not prepared.

(#56452) saen válasza whitezo88 (#56449) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Kolento állítólag azt mondta a versenyekről, hogy waste of time. Rég nem erölködik már ilyesmin. Amikor minden új tartalomban van minimum egy nagyon erős full random kártya, akkor ne csodálkozzon senki se, hogy elmegy az emberek kedve. HS jelenleg, mint stream érdekes, de a versenyek nem.

(#56453) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

A Yogg-hoz hasonló lapok azért kerülhetnek be a játékba, mert legalább 10 manáért csinálnak is valamit. És azért 1 control paklival, ha nehezen is, de el lehet húzni a 10. körig. Ott pedig csak és kizárólag az ment meg, ha eltünteted a random rák pakli boardját. Lehet bárminek nevezni a zoo-t midrange huntert, de a dragon warriort is ide sorolnám. Ezek a paklik mind oncurve nobrainer deckkek, amikkel lehet grindolni, mert rosszesetben 7-8. körre dől csak el a meccs. Ha meg mákod van jön a T5-6 Lethal. Yogg pont azért népszerű a control paklikban is, mert az ilyen szemét ellen "tisztességes" megoldásokkal nem lehet harcolni.

Ez pedig a devek hibája... Ameddig fossák a jó early game lapokat az eleve gyors kasztoknak addig nincs miről beszélni. Mikor kapott utoljára a priest jó 2-3 droppot ? Ja, hogy amikor kiadták a Naxx-ot 2 éve... Classic óta 0 kreativitás van a lapokban, ott voltak érdekes mechanikák, azóta csak vergődnek.

Mármint mikor kaptunk Jarraxus -hoz hasonló lapot ? De ide sorolhatnám még Antonidast, Tiriont, Cenariust meg úgy általánosságban majdnem az összes classic legendet.
Mostanában kiadnak olyan lapokat, amik már önmagukban csak fillernek vannak tervezve. Classic-ban is volt 1-2 ilyen, de nem túl sok.

B-tag: H3lios#2825

(#56454) DaveNo1 válasza saen (#56452) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Mondjuk a Blizzardnál értenek hozzá, hogyan tegyék tönkre a saját játékaik kompetitív részét, ennek ékes példája az SC2 ami 5 éve még a legnépszerűbb e-sport játék volt.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#56455) saen válasza h3lios (#56453) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Mostanában egyébként a versenyzők a Tuskar Totemic-re vannak csúnyán kiakadva.

(#56456) h3lios válasza saen (#56455) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Nem csoda, Thijs tegnap streamen játszott folyamatosan shamanok ellen. Zsinórban 5 alkalommal kaptak Golemet az ellenfelei, aztán a 6. alkalommal amikor végre warrior ellen ment a mulch adott neki 1 tuskart... :D
Rögtön fogta is a fejét... Nevetségesen nagy tempo előny a 2-3. körben.

(#56457) föccer válasza saen (#56455) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Jó is az. :K

üdv, föccer

(#56458) NyxNyxNyx válasza h3lios (#56456) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

És legrosszabb esetben sem rossz az a lap. Ha sima totemet ad, akkor is közepes a szinergiák miatt. De egy Manatide/Golem brutál...

Comparison is the thief of joy.

(#56459) DaveNo1 válasza saen (#56455) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Engem mondjuk az x kör után 0 mana 5/5 taunt jobban idegesít.

Meg a Skillhammer ami 5-ért minimum 16 sebzés. 8 manás Pyroblast elbújhat mellette.

You are not prepared.

(#56460) h3lios válasza DaveNo1 (#56459) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

A doomhammer minium -2 Charge, vagy + 2 mana a jelenlegi overload effektjével együtt. De még akkor sem lenne erős a nerfje.... Így nevetséges, hogy tökéletesen beillik a SMOrc Curve-be, és köv körre még marad is mana a Lavaburst + Rockbitterre.

(#56461) jr1994 válasza saen (#56455) üzenetére

jr1994
(PH! addikt)

Hát arra én is! Nem elég hogy mindkét fiery bat rossz arcba küldte a random sebzést mikor elpusztult (az 2 db 1 hp-s lény helyett), de totemic-ből meg totem golemet kapott :((( ki is kaptam már a 6. körben hunterrel.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#56462) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Reynad állítólag tervez egy saját versenyt ahol az ilyen clown fiesta lapok bannolva lesznek (tuskar, yogg, barnes, stb. )

You are not prepared.

(#56463) fogtunder válasza h3lios (#56460) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

a -2 chargenak semmi értelme nem volna, ritkán megy addig egy meccs, hogy elfogyjon az egész fegyver.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56464) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Bug hegyek :)
Ellenfel Flash Heal kor vegen felrobbant egy 5/5-os minionom.
Masiknal kezben volt tobbek kozott Sylvanas es Fireland Portal, kiraktam Thaurissant, kirakta Deathwinget, kiraktam Sylvanast, es ra Fireland Portaloztam, Deathwinget elcsorta, de miniont nem adott.

Brawl up, kaszt mixed deck, Druidhoz Priest kartyakat valasztottam :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56465) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

40 dust lett a Brawl packban :)

Ez a Brawl ultra fun, ezzel lehet sokat jatszani :)

#56456: Kb.2 hete meg Evolve Shamant jatszott, akkor nem nyafogott Tuskar miatt, amikor Totem Golemet adott, foleg ha meg kezben volt Evolve is :)

[ Szerkesztve ]

(#56466) föccer válasza rocket (#56465) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Az ennyimé is pont ennyit ért. :K

üdv, föccer

(#56467) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Néha jól esik az ember szívének turn1 innervate coin double wd-s druidot elverni shamannal :)

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56468) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#56450) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Thijs is jól összefoglalt mindent egy mondatban :K

You are not prepared.

(#56469) micafighter válasza saen (#56455) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Amaz itt egész jól kifejti a problémát: https://www.youtube.com/watch?v=l1532gfXzD8

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#56470) RexpecT

RexpecT
(PH! addikt)

Megint egy fogyatékos brawl.....

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#56471) rocket válasza RexpecT (#56470) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Mibaj vele?

Szerintem fun :)
Mondjuk azt elrejhettek volna, hogy aki eloszor valaszt kaszt decket, az latszodjon a masik szamara is.

[ Szerkesztve ]

(#56472) K1nG HuNp válasza RexpecT (#56470) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Brawl.. a casualoknak fun, a hardcoreoknak ingyen pakli, mindenki masnak ott a play mode :N

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56473) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Touche, sok armor miatt megoszultem olyan hosszu menet volt, kitette Golden Monkeyt kovetkezo korben, ping+Sylvana, welcome 15/15 Cthun, es jott a concede kotton Warrior :D

[ Szerkesztve ]

(#56474) Kanczy válasza whitezo88 (#56449) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

És ez miért baj?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56475) mhmpista válasza batai15 (#56401) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Lenne egy kérdésem. Ha van kártya amit a Blackrock Mountain tartalmaz és tetszik, miért nem tudom lekraftolni? Csak szárny nyitással lehet megszerezni? Mert common, simán kraftolnám de nem dobja fel.

(#56476) itldj válasza mhmpista (#56475) üzenetére

itldj
(tag)

Azokból az adventure-ökből, amik a standard részei csak akkor szabadon craftolhatóak a lapok, ha egyszer már megszerezted őket. Vagyis ami megvan és nem kell az szabadon törhető, (és ha mégis kell akkor csak craftolni tudod jó drágán) de jelenleg csak a Naxxos lapok gyárthatók úgy ahogy te szeretnéd.

(#56477) mhmpista válasza itldj (#56476) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Tehát olyan rés a pajzson nincs hogy kinyitok 1 szárnyat a többit meg kraftolom...
Valami ilyesmi jó lett volna.
Köszi.

Mikor fognak kipörögni a BM lapok? Megéri még kinyitni? Kb 1 hét 1 szárny nekem... f2p persze.

(#56478) Cathfaern válasza mhmpista (#56477) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Jövő tavasszal fog kipörögni.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#56479) zsuha válasza mhmpista (#56477) üzenetére

zsuha
(fanatikus tag)

Sztem megéri. Az adventureoket éri meg a legjobban megszerezni, még több mint fél évig jatszhatod.
De persze attól is függ, milyen decket jatszanal.

(#56480) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#56468) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ja, ütős. Mint ez :)

Dive ever, work never.

(#56481) Kanczy válasza F-ECT$ (#56480) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Én is erősen gondolkodom most már, hogy több pénzt nem teszek a játékba. Szerencsére gold-ból vettem meg az ONIK-ot, és nagyon nem tetszik az irány, amit a HS vett, szóval lassan ideje rábeszélnem magam, és elengedni :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56482) K1nG HuNp válasza Kanczy (#56481) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Én amint elérem a legendet és megszerzem a hátteret leszedem a bankkártyát a bnetemről, eddig 20km "bánta".. :) Igaz fiatalként sokkal rosszabb helyre is tehettem volna ennyi pénzt 2 év alatt..

(#56483) DaveNo1 válasza Kanczy (#56481) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ezzel nem vagy egyedül, idén már én se rendeltem elő és így is megvan minden pedig sokat sem játszok.

Unalmasabb nem lett a játék, csak egy hatalmas clown fiesta, és felháborító, hogy tojnak a communityre.

You are not prepared.

(#56484) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Engem pl sosem tudott felbaszni semmilyen rng, ha nekem jött be nevettem egy jót, ha az ellennek akkor elmormoltam egy k*vaannyát és kész, mentem tovább. Jelenleg sokkal jobban élvezem a játékot, mint élveztem anno a naxx időkben. Van 6 teljesen kompetitiv class, ebből 3nál nem csak egy pakli jó. Változatos a meta (rank8-7en a mai napon eddig 3 shaman ellen jatszottam 15 meccsbol) érdekesek a meccsek, talán kicsit gyors minden, figyelni kell az otk-kra, de még mindig jobb mint a control vs control dolgok, számomra most van a csúcson a játék.

(#56485) whitezo88 válasza K1nG HuNp (#56484) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Engem se az RNG idegesít hanem mikor láthatóan elképesztően rossz játékosok nyernek miatta.

"számomra most van a csúcson a játék."

Mióta játszol? Ha ez neked a csúcs. Volt rosszabb is, de na.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56486) K1nG HuNp válasza whitezo88 (#56485) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Beta-naxx vége utána szünet egészen ez év aug17.ig :)

[ Szerkesztve ]

(#56487) Sirandrish válasza K1nG HuNp (#56486) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Mintha én mondtam volna :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56488) saen

saen
(PH! kedvence)

(#56489) JNashville válasza saen (#56488) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Az igen! Nem kevés lapot szednek ki. Mondjuk a legszopósabb laphoz nem nyúlnak, a Firelands portálhoz, de az jó ötlet, hogy a Tier3-4 classoktól kiszedik a szemetet, így esély van a használható lapokat pickelni.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56490) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Elindult a kupa 3. fordulója :) Tessék menni nyerni

(#56491) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ez nem volt gyenge :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56492) fogtunder válasza saen (#56488) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ezek szerint a paladin a benchmark a balanszoláshoz, még nem látom, ez mit fog hozni, de ha nagyjából azon a szinten lesz legalább 4-5 class, akkor már jó. mondjuk a mage-ből a firelands portalt még kivehették volna.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56493) Balathruin válasza fogtunder (#56492) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Szerintem először meglátják ez mit változtat és ha kell tovább finomítanak rajta.

(#56494) KaraDani válasza h3lios (#56354) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Most tényleg jó a sima controlwari. Az n'zothos verzió nekem továbbra sem tetszik, inkonzisztensebb szerintem. Én ezt raktam össze, 8-3-at ment vele ma, rank 7->5. Jól esett hosszú idő után újra eredményesen classic controlwarizni.

[ Szerkesztve ]

(#56495) tomazin válasza fogtunder (#56492) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

En (is) ugy gondolom, h nagy szo, h eljutottak idaig.

(#56496) JNashville válasza KaraDani (#56494) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Ironforge portál minek bele? A múlt heti Brawlban is nagyon gyengének tűnt, de amúgy se nagy eresztés.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56497) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Puff :D

(#56498) JNashville válasza rocket (#56497) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Ez is egy patkány lap egyébként. Control vs. Control matchupban nettó agyfasz, ha visszaadja magát.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56499) KaraDani válasza JNashville (#56496) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Most próbáltam ki először a lapot kíváncsiságból, nekem eddig bejött. Főleg hunterek ellen segített, ami a legrosszabb gyakori matchup. Majd kiderül hosszabb távon milyen, eddig minionokból is jókat dobált áltaban, volt már 4 mana 7-7, pit lord is belőle.

(#56500) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Van egy 80g-s küldim...valaki nem akar cserélni egy másik 80asra délután? :)
Ha valakinek lenne az jelezze PÜ-ben és délután keresem. Ha nincs ilyen akkor majd megkapja valaki :K

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.