Hirdetés

2019. március 18., hétfő

Gyorskeresés

(#56351) Balathruin válasza föccer (#56350) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

A kieg megjelenésétől fogva egészen standardig volt hozzá kártyacsomag, meg készíteni lehetett, most már csak az utóbbi lehetséges.

(#56352) K1nG HuNp válasza föccer (#56350) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

My collectionben craftingot bekapcsolod és bal alul kiválasztod a GvG szettet

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56353) voyager4.4 válasza föccer (#56350) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Pakkbontós kieg volt, de a standard-ből kirotáltak nem elérhetőek a shopban, kraftolni lehet.

A másik témához: én most freeze mage-el tolom, madi pénztárcájával meg a kurátorral megspékelve, háát am ha jobb játékos lennék még lehet jó is lenne, mindenesetre amíg nem jön wari addig ok.

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#56354) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

A kimaradás utánra megosztanám a mai kedvenc paklimat, ami nem más, mint 1 natúr control warrior. Nagyon jól működik a mostani metában. Veri a Zoo-t, a Shamant és a Dragon Warriort is, ha nem rettenetesen szar a draw.

Geddon MVP, a meccsek kb. 70%-át nyerte meg nekem. 15-1 volt az átlagom a nap végére, ami szerintem azért nem rossz.
A másik ami erősnek tűnik a Disco (Discard Zoo), ami egy gyorsabb zoo.

B-tag: H3lios#2825

(#56355) jr1994

jr1994
(PH! addikt)

Én meg tegnap este, épp mielőtt lekraftoltam volna, nyitottam egy savannah highmane-t a midrange hunteremhez :)
Nagyjából jó lesz, egyelőre csak egy call of the wild van benne, ezért két 5/5-ös tigrist válogattam be.

Hiányzott már a fórum :R

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#56356) föccer válasza h3lios (#56354) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Nem túl olcsó deck.

üdv, föccer

(#56357) Balathruin válasza föccer (#56356) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Control warrior nem szokott az lenni, nem véletlenül maradtam a priestnél standard előtt.

(#56358) föccer válasza Balathruin (#56357) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Pedig pont valami hasonlóval szemezgetnék, mint következő hero a gold shaman után. Dehát ennyi dust a világon nincs. :D

üdv, föccer

(#56359) K1nG HuNp válasza föccer (#56358) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Ha kontrolosabb dolgot keresel, jelenleg a paladin eléggé erős, wildben mint secret paladin jelenleg is a játék legerősebb paklija, standardban pedig az anyfines murloc meglepően sok meccset látott az EU és NA kvalifikációs tornán.

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56360) voyager4.4 válasza voyager4.4 (#56353) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Még az "áramszünet" előtt vki kérte.
Íme a saját freeze, illetve valami ilyesmi, most épp a 2 missiles helyett 1 loot hoarder és egy babbling book van, utóbbi fun és teszik az art :DDD

no fate but what we make

(#56361) thesound

thesound
(őstag)

39 secret interactions

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#56362) fogtunder válasza DaveNo1 (#56349) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Kurátoros, kombó nélküli. Van egy olyan gyanúm, hogy magasabb rankon már ez se lesz jó, de a süllyesztőben működött.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56363) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

A szünet előtt én meg legyűrtem HC Malchezaart, de megizzasztott. Inkább Nazra volt durva, elképesztő mennyire nem fogy ki a kraftból. Ráadásul sokáig nem tudtam felhúzni KT + Ancestralt, aztán kivégzett folyton. Végre sikerült, még tauntom se maradt csak Syl, meg pár nagy dög, így Malchi meg se karcolt, mert nem volt mivel. Utálatos egy fight... Párral előtte meg misseltem a lethalt, mert ha rá Alexezek nyerek, csak már annyira ideges voltam, hogy nem figyeltem.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56364) K1nG HuNp válasza thesound (#56361) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

A szinkronhangokat ilyenkor visszahívják 1-1 sor miatt?

(#56365) thesound válasza K1nG HuNp (#56364) üzenetére

thesound
(őstag)

Nem hiszem. Gondolom 1,2 ember csinálja, utána szoftveresen kezelik/"torzítják".
De valójában passz.

(#56366) csizi90 válasza K1nG HuNp (#56364) üzenetére

csizi90
(fanatikus tag)

Volt erről szó amíg még tippelték hogy mi lesz a kieg, hogy a Legion miatt is esélyes a Karazhan, mert amiatt már úgyis behívták a színészeket és akkor valszeg megcsinálták a HS-hez is. És ugye ott is fontos szerepe van Karazhan-nak.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#56367) alevan

alevan
(PH! addikt)

Így hetek alatt, napi 5-6 próbával (amikor kedvem volt) végre meg lett a Black King HC.

Szerencsés kezem volt, neki nem, de remélem hasmenése van annak aki kitalálta az egész fightot.

Már csak az utolsó boss hiányzik.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#56368) F-ECT$ válasza alevan (#56367) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Én még neki se kezdtem, majd ha egyszer nagyon ráérek :)

Dive ever, work never.

(#56369) Genji

Genji
(őstag)

Skacok, milyen tab ajánlott a játékhoz? Kvázi HS-hez vennék valamilyen 10" körüli Samsungot. Az ilyen retina felbontást nem aknázza ki a HS, jól gondolom? :U ;]

(#56370) balisz válasza Genji (#56369) üzenetére

balisz
(senior tag)

Szerintem a felbontást kiaknázza, csak szarul van optimalizálva. Tablet témában nem vagyok otthon, de a telefonon nagyjából ugyanúgy fut iPhone 6-on, mint egy közép kategóriás android-on. És ugye nem azért mert olyan jól van optimalizálva...

(#56371) fogtunder válasza Genji (#56369) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

iPaden biztos jó, droidos vonalon én egy Z4 tabot használok, azon szépen fut, illetve próbáltam egy VF Smart Tab Prime 7-en, azon is elfogadható, de többször megakad, a másik kettőt csak a nagyon nagy animációk csinálják ki.

a felbontást amúgy kiaknázza, szóval kvázi jobban jársz, ha a felbontás alacsonyabb. amúgy sincs sok értelme szerintem QHD kijelzőnek ilyen méretben.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56372) tPedro_ válasza Genji (#56369) üzenetére

tPedro_
(őstag)

En egy Samsung Tab S gepen hasznalom, jol fut, nem akad.

(#56373) darkrock válasza fogtunder (#56348) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Nekem Resurrect Priesttel van winstreakem, nagyon fun vele játszani :D

(#56374) mhmpista

mhmpista
(senior tag)

És tabletre fellehet tenni a deck trackert, arena pluginokat? Vagy az csak PCre van?

(#56375) JNashville válasza mhmpista (#56374) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Windowsos tabletre talán meg lehet próbálni, de Androidosra szerintem nem fog menni. iPad is kilőve.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56376) mhmpista válasza JNashville (#56375) üzenetére

mhmpista
(senior tag)

Végülis ez a legolcsóbb :)
Már majdnem elgondolkodtam egy tableten.
De csak hogy nagyobb legyen, annyit nem ér. Ha kiváltaná a pct akkor keményen elgondolkodnék én is...

(#56377) alevan válasza JNashville (#56375) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

Windowsos tableton gond nélkül fut minden addon. Csat a touchal való vezérlés körülményes némelyknél.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#56378) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

A telefonos verzió mennyire jól optimalizált? 4s/5(nem s) modelleken jatszott mar valaki?

(#56379) Cathfaern válasza K1nG HuNp (#56378) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

4S használhatatlan, igaz akkor próbáltam amikor kijött, nem tudom azóta optimalizálták-e... de gyanítom nem.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#56380) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

találtam egyy fincsi decket. Standartban elindultam vele 23-ról, meglátjuk.

Eddig 3-0 vele ;]

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

(#56381) Zolom89 válasza föccer (#56380) üzenetére

Zolom89
(senior tag)

Jött velem szembe R18-on, de nem is sejtettem hogy netes pakli, a ragnaros meglepett, de nem sokat ért..sima totem shámánnal toltam. Meg ahogy észre veszem bőven jó még a Shámi :)

Hajrá nyomd vele, majd írj egy átlagot hogy muzsikált!

[ Szerkesztve ]

iPhone XR -Ps4pro - LG 55B7V- HP Pavilion x360 14" GoProHero6

(#56382) föccer válasza Zolom89 (#56381) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Nekem nagyon bejön ez a pakli, teljesen fekszik a játék stílusomnak. :K Eddgi egyszer kaptam ki egy rouge ellen, amikor pokoli rossz draftom volt. :(

üdv, föccer

(#56383) netpeti98

netpeti98
(PH! kedvence)

Nem is rossz a napi küldetésekre az Arcane Giant miracle rogue:

(#56384) thesound

thesound
(őstag)

Az elmúlt 4-5 hétben csak a napikat toltam le, de most R17-18-on nem nagyon haladok.
Találkoztam egy n'zoth os control rugóval amiben volt southsea squidface, ambush, assassin's blade, harrison, ...stb.
Szépen elkalapálta a ctrl warimat. Próbáltam felvenni friendnek, hogy elkérjem a deck-et, de nem igazolt vissza. Ismerős valakinek a deck? (igaz, ha az assassin's blade-jére van harrison vagy acidic swamp ooze, akkor vége van)

(#56385) Free04

Free04
(fanatikus tag)

Nem gondoltam volna h meglesz heroicon a Free Medivh rész KT nélkül (már majdnem legyártottam), úgy h 1 hp-val indultam neki a 2. ellenfélnek...de végül meglett az első heroic küldis hátlapom :)

(#56386) K1nG HuNp válasza thesound (#56384) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Teljes, 12ks control warriorod van? Azzal hogyan lehet egyaltalan veszíteni? :DDD

(#56387) thesound válasza K1nG HuNp (#56386) üzenetére

thesound
(őstag)

balf@sz vagyok :DDD

(#56388) csizi90 válasza JNashville (#56375) üzenetére

csizi90
(fanatikus tag)

Innkeper-nél a honlapon írják, hogy iOS verzió coming soon. Nem tudom hogy lesz megoldva...

(#56389) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Ki hol tart a ladderen?

(#56390) thesound válasza K1nG HuNp (#56389) üzenetére

thesound
(őstag)

"Lezúztam" 15-re, mára ennyi. De alig jött zoo. Inkább ctrl jellegű paklik jöttek többségében.

(#56391) föccer válasza K1nG HuNp (#56389) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

18. Még egyet tolok. Most egy dragon wari kente el a számat. Úgy néz ki a palki még kevés a győzelemhez. :D

És meginbt egy dragon warrior. :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

(#56392) K1nG HuNp válasza föccer (#56391) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Hát igen, a dragon warrior még mindig a legjobb shaman counterek egyike. De tapasztalat alapjan, ha jol huzol meg a zookat is elvered :)

Rank10-9 meccsek, mára ennyi szerintem, 27 win lett a napi adag

[ Szerkesztve ]

(#56393) JNashville válasza K1nG HuNp (#56378) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Sima 5-ön játszok már egy éve, teljesen jó.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56394) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

NA-en haladtam egy kicsit ladderen szombaton, 12win 1lose tákolt Nzoth Rouge-val, amiben nincsen Nzoth. :DDD Jó, persze 21-en kezdtem, de így is jó érzés volt.

Comparison is the thief of joy.

(#56395) Cathfaern válasza K1nG HuNp (#56389) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

17, midrange shaman :K Elég sima a haladás, csak keveset játszok.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#56396) csizi90

csizi90
(fanatikus tag)

Bajnokság új fordulója mikor indul?

(#56397) jr1994

jr1994
(PH! addikt)

Az mi már hogy Mage ellenfél először kirakja a Curatort, leütöm, utána Medivh-et, azt is leütöm, erre kap helyette Tiriont :O

Kicsit meg lettem alázva :DD

(#56398) DaveNo1 válasza jr1994 (#56397) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ezt hívják "E-sportnak". Mondjuk 8 dropból nincs olyan sok, szóval nagy a valószínűsége valami jónak.

You are not prepared.

(#56399) micafighter válasza jr1994 (#56397) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Nem biztos hogy jó ötlet volt leütni medivhet amikor lent volt egy secretje. 8 dropok elég jok, forbidden shapinget is 8 manán a legjobb elnyomni.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#56400) jr1994 válasza micafighter (#56399) üzenetére

jr1994
(PH! addikt)

Rájöttem :)
De nem játszott ki más miniont, viszont ha nem ütöm le akkor sem tudtam volna nyerni mert tauntom nem volt és ütött volna folyamatosan arcra.
Amúgy jó lesz ez a pakli csak még ebbe is bele kell tanulnom. Gyűjtöm a goldot és legközelebb a BRM első szárnyát fogom kinyitni hogy meglegyen a quick shot.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.