Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz K1nG HuNp #56292 üzenetére

    Hali,
    Nem hiszem, hogy ez az utcsó szárny nagyon megbojgatná a multheti metát. Swoj-t láttam, hogy Medivhet probálgatta rúzs deckben az ethereal-al, de nagyon lassúnak tűnik (esetleg vmi reno-s változattal tudnám elképzelni). Malchezaar-t max egy CWs Elise deckben tudom elképzelni, de ezekből eddig se volt túl sok.
    A druid moonglade portál tűnik még használhatónak, ha betudod préselni yogg mellé, a többi lap constructedben szvsz felejtős.
    Gondolom marad az aggro heavy meta, de azért sztem így is elég változatos a deckek vannak.
    (
    Gusztustalan hunter; dragon- cw wari; zoo- cthun lock; aggro- mid- evolve- (bár ez inkább fun) shámli; resurerect priest; hibrid (annyfin+dragon) pala ez is inkább csak fun; tempo yogg mage; beast- yogg- cthun- druid;
    )
    Tehát elmondhatjuk, ha beválik a rúzs deckben Medivh, akkor az összes classnak lesz legalább egy épkézlább deckje amivel tud érvényesülni.
    Bár nekem se tetszik a sok Hunter és a yogg fiesta, de még mindig úgy gondolom, hogy sokkal változatossabb a jelenlegi ranked, mint a Who am I, vagy hogy ha régebbit kell mondjak, akkor az SMORC időszak.
    Sajnos ez az arénára már nem mondható el ott igen egyszerű a képlet Mage-et tudsz pickelni
    IGEN -> 5-7win minimum borítékolható
    NEM -> a.) van Rúzs, vagy Droid -> ha szerencsés vagy még lehet jó köröd
    b.) Mehet a Retire vagy esetleg végig is szenvedheted amíg megaláz a fenti 3 class

    Üdv.: Chronos
    u.i.: Nem vagyok igazán nagy létra mászó, ezért tessék fentartásokkal kezelni a fentieket.

Új hozzászólás Aktív témák