Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#56251) DaveNo1 válasza JNashville (#56249) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Szerintem régen minden heroic bossra volt basic pack

KaraDani: Egy-két lap ront az összhatáson pl. Purify meg a 3/2-es taunt ami nem ide való.

Összességében szerintem BRM-nél mindenképpen jobb, hiába voltak ott sárkányok a dragon szinergiához kellett a 3/6-os tauntos sárkány TGT-ből, és még így is csak 1-2 sárkány pakli volt működőképes.

BRM összesen 5-6 metaképes lapot adott (+ még pár feltűnt néha), itt ennél jóval több van.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#56252) JNashville válasza KaraDani (#56250) üzenetére

JNashville
(senior tag)

A Raven az eddigi legerősebb statokkal bíró, hátrány nélküli 1 drop. A Wardent nem kell magyarázni, ha el tudod tolni BÁRMIRE, már jól állsz (kicsit a Call of the Wildra hasonlít játékerőben), de önmagában se gyengék a statjai.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56253) whitezo88 válasza DaveNo1 (#56251) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Az uccsó boss olyan nevetségesen csaló és nehéz, hogy arra nem lesz, de még normálon se easy. Felbasz agyilag olyan vicc az egész... előbb is volt 4 lényem és már örültem hogy átmegyek p2be erre a "random" volley "éppen" fejbe talál és meghalok...

Chakki palája haszontalan, ő hiába egyhitelte, 100ból 1 lapjárással lehet megcsinálni, ha épp úgy állnak a csillagok. Nzothal lehet kezdeni a p2t ha meghalt 2 belcher meg tirion is, és még élsz...

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56254) JNashville válasza DaveNo1 (#56251) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Van az az 5-6 lap 10-12 is.

Gang Boss
Revenge
Resurrect
Flamewaker
Quick Shot
TW Whelp

Patron + Thaurrisan
BW Technician, Corruptor, Drakonid Crusher

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56255) fogtunder válasza whitezo88 (#56253) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

heroicon vagy 10 próbálkozás volt anyfin paladinnal, a régi szép időket idézte, mikor pont úgy kell felhúzni a lapokat, ahogy azt a jóisten megálmodta és imádkozni, hogy meglegyen. engem a random mortal strike-okkal szívatott amúgy halálba.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56256) DaveNo1 válasza whitezo88 (#56253) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

P2 szerintem nagyobb szívás heroicon ;] Pedig azthittem P1 a nehéz. Amúgy másodikra meglett nekem (első kettő meg elsőre), de mákom volt mer kifogytam a lapokból 9 hp-n volt és pont 9 sebzésem maradt a boardon.

JNashville:

Revenge max elvétve van 1-2 cw-ben, de inkább sehol, Res csak 1 pap deckbe jó az meg messze van a top tiertől, Crusher is csak Dragon Warriorban fordult meg és ott sem nélkülözhetetlen. Whelp meg ugye Dragon Priest, olyan decket kb 3 hónapja nem láttam ladderen.

giorgio:

Azzal mi a taktika? T10-ig stall, átmész p2-ben és T11-T12 kétszer kombó?

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#56257) KaraDani válasza JNashville (#56252) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

1 drop op, warden op (magában játszva rosszak a statjai, azért ne túlozzunk), a beastdruid összességében viszont továbbra sem T1 szerintem. Kapott egy nagyobb boostot igy a szinte játszhatatlanból jó deck lett.

(#56251) DaveNo1: Tény, de melyik kiegbe nem volt eddig egy-két szimplán rossz lap? Ezek felett átsiklok azonnal, szemét tovább :DDD

Utolsó heroic nem nehéz: Shaman, sok taunt, Kel Thuzad+ancestral spirit. Időhúzás a nagy tauntokkal amig kézbekerül a kel'thuzad+ancestral, lepakol, első enemy megöl, jön a nether, te meg visszakapsz midnent +1 kel thuzadot is még.

(#56258) saen: +1 ha curvere jön minden akkor brokeback, de akkor sok deck brokeback, amúgy meg nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#56258) saen válasza KaraDani (#56257) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Szerintem borzasztóan inkonzisztens deck. Ha jól jönnek a lapok akkor legyőzhetetlen, de ez ritkán van így, mentem vele simán 0-6-ot is, pedig nem volt tilt. Egyelőre messze nem tier 1 szerintem...

(#56259) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Az elején amennyire nem tetszett, most annyira bejön a kieg. A LoE-vel is így voltam, bár az szerintem témában és kreativitásban jobb volt.

Ettől függetlenül ez sem sikerült rosszul. Játszható lapok közül elég sok jó érkezett, a Legendek pl. szerintem kifejezetten jók lettek. Kiderült, hogy a Cancer paladinban Moroes elég erős tud lenni (tegnap megaláztak vele), valamint, szerintem Medivh is elég jó lesz majd Control paklikban. Pl. Hunterben és Reno Mage-ben tudom elképzelni.

Barnes-ről lehetett tudni, hogy OP lesz, a Curator szintén jól teljesít, pl. Dragon Warriorban a 2 monkey és Finley mellé ideális.

Egyedül a Prince tűnik nekem egyelőre hulladéknak. Nem tudom elképzelni milyen pakliban lenne hasznosabb, mint Elise.

Kaptunk emellett Arcane Giant-ot, amire 1 külön deck típus született, szóval rossznak semmi képpen sem lehet nevezni a cuccot.

Amennyi hiszti volt a Priest-el kapcsolatban annyira vissza is került a metáva az "undead" paklival. Igaz, hogy a Purify kuka, de azért a többi kaszt is kapott szemét lapokat.

Kíváncsi leszek, hogy a Discard Warlock mennyire lesz életképes, én látok benne fantáziát.
(#56253) whitezo88
Nekem Normalon elsőre meglett, nagyon könnyen... :D Ráadásul reggel és telóról

Heroic valóban nagyon nehéz, Amaz Warlock-al csinálta meg, de szerintem a Trump féle Exodia mage is jó lehet rá.
Illuminatorokat játszik, illetve van 1 nagyon fontos counterpsell. Ha meg vannak az apprentice-ek és az eco-val eloltolt anti akkor lehet nekiugrani a 2. Phase-nek. Ha kint van a counterspell a Nether nem takarítja le a boardot és onnantól csak annyi a dolgod, hogy dobálod face-re a fireballokat.
Redditen többen is írták, hogy Anyfin palával is könnyű.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#56260) fogtunder válasza DaveNo1 (#56256) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

ja, megölöd korán a murlocokokat, tauntolsz, healelgetsz, aztán T10 anyfin + 10 manás lény, nekem a második anyfin nem is kellett a győzelemhez.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#56261) JNashville válasza DaveNo1 (#56256) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Na várj, én nem azt mondtam, hogy ezek a lapok MOST mind jó metalapok, de a Revenge sokáig benne volt CW-ben, ami Tier1-2 pakli volt sokáig, ahogy a Dragon Priest is sokáig Tier 2 pakli volt, abban pedig alap volt a Whelp.

A Patronos se top pakli most, mégis meghatározó lap volt.

Egyébként sem csak top tier lapokról volt szó, hanem metalapokról.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#56262) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Ropecoach kozeledik legendhez R2 5star, Thijs R5 2star, az nem derult meg ki miben fogadtak :)
Erdekesen sorsol a program R2 vs R11 :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#56263) gbela válasza rocket (#56262) üzenetére

gbela
(senior tag)

Asszem itt írta vki h 180 m-es bungee jumpingban fogadtak.
Ahhoz képest hogy Thijs tegnap este rank3 volt, elégg rossz sorozatot foghatott ki.

[ Szerkesztve ]

Balkezes Deathadder elado: https://goo.gl/zKocVP

(#56264) whitezo88 válasza gbela (#56263) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Ma en is neztem, epkepesztoen peches volt. Erdekes hogy ugyanazzal a deckel (shaman) Muzzy mar legend. Igaz NA.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#56265) saen válasza whitezo88 (#56264) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

NA az mindig más világ, nem érdemes összehasonlítani a kettőt.

(#56266) zsuha

zsuha
(fanatikus tag)

Gratulálok a magyar felhasználótabor egyik gyongyszemenek :D zoo warlocktol eldobta az agya az ekszijat. Casualban.
[kép]

(#56267) ígyvanferi válasza whitezo88 (#56264) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Sokáig hunterrel ment, utána kicsit tokendruid, de egy helyben topogott rank4-5 között. Mondjuk mindketten, mert reggel még LC is csak rank4 volt. Az meg már megvolt tegnap délután is.

(#56268) batai15

batai15
(PH! félisten)

Üdv, kezdőnek milyen class, pakli érdemes amivel neki induljak ? Lvl10 az összes hős.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#56269) DaveNo1 válasza zsuha (#56266) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Nincs már iskola? :O

You are not prepared.

(#56270) micafighter válasza JNashville (#56252) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

,,(kicsit a Call of the Wildra hasonlít játékerőben)" Azért nem egészen, mert a wardennek akkor van értéke ha van lent lényed, a CoTW-nak nincs ilyen feltétele, és ez igen nagy különbség. Ettől még persze op lap.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#56271) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Annyira imádom Coachot amikor hirtelen sokkal tobb dolog pörög a fejében, mint amennyit szóban ki tud fejezni :DDD

[link] :))

[ Szerkesztve ]

(#56272) NyxNyxNyx válasza KaraDani (#56271) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

:DDD

Comparison is the thief of joy.

(#56273) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

R1 4star Lifecoach, szegeny Thijs, nem kimondottan bungee jumping alkat :)

[ Szerkesztve ]

(#56274) KaraDani válasza rocket (#56273) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Coach nyert :)

"I really think from this day on the ropecoach jokes will dissapear" Lifecoach 2016 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56275) rocket

rocket
(PH! nagyúr)

Nyert Lifecoach, raadasul Legend R1 :)

#56274: Never :)

[ Szerkesztve ]

(#56276) fogtunder válasza rocket (#56273) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

remélem azért lesz róla videó, szívesen megnézném :DDD

(#56277) balisz válasza fogtunder (#56276) üzenetére

balisz
(senior tag)

Vissza tudod nézni a stream-et.

(#56278) saen válasza balisz (#56277) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Az ugrásra gondolt szerintem.

(#56279) balisz válasza saen (#56278) üzenetére

balisz
(senior tag)

Oké, így már értem. :)

(#56280) fendre válasza h3lios (#56259) üzenetére

fendre
(tag)

Prince Malchezaar: nem tudom mi történhetett, de ranked 18->16 között minden második ellenfél ezzel nyomult. Az intro animációja nagyon tetszik :D

(#56281) DaveNo1 válasza fendre (#56280) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Én csak egy papnál láttam aki turn5ig hero powerezett, turn7-re meg le is vertem Dragon Warriorral. Jó lap lehet, főleg ha felhúzott neki pár haszontalan Legendaryt ;]

You are not prepared.

(#56282) Scale válasza KaraDani (#56274) üzenetére

Scale
(őstag)

Valakinek megvan Coach deckje amivel versenyzett most Thijs ellen ?

(#56283) rocket válasza Scale (#56282) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

[link]

Videon 1:49:05-tol elemezgeti a decket.

[ Szerkesztve ]

(#56284) Scale válasza rocket (#56283) üzenetére

Scale
(őstag)

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#56285) Sirandrish válasza DaveNo1 (#56281) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Pont most akartam kérdezni.
Ha ez a pakliba van akkor kapsz 5 random legendet a meccs elején a pakliba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56286) DaveNo1 válasza Sirandrish (#56285) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ja, tehát rombolod a decked konzisztenciáját.

You are not prepared.

(#56287) netpeti98 válasza Ozrych (#56244) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Se Varian, se n'zothal. :( Akkor még keresgélek és próbálkozom.

(#56288) micafighter válasza netpeti98 (#56287) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Rakj bele abominationt és mulliganelj rá. Amint felhuztad tedd ki. Többi lap kb mindegy. Purify priest is jo amúgy ellene, sok silence meg shadow madnessel.

[ Szerkesztve ]

(#56289) Kari1 válasza DaveNo1 (#56286) üzenetére

Kari1
(senior tag)

Amivel savjz játszott most (warrior) abban szerintem egyáltalán nem hátrány. Mivel mulligan után teszi bele így az early game-et sem rontja annyira + én azt vettem észre hogy egyáltalán nem ad rossz legendarykat. Pl nekem nincs justicar de idáig 4-ből 3-szor jött fel. Jah és volt greenskin ami gorehowl-val epic.

(#56290) rocket válasza DaveNo1 (#56286) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Ja, eddig eleg vacaknak tunik :D

Sok mindent kaptam mar belole, egy Leeroy Jenkins kivetelevel semmit nem ertek, T3-ban Druiddal meg Nzoth huzas best :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56291) netpeti98 válasza micafighter (#56288) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

A Priest lesz a következő, de először kifarmolom a goldot az utolsó szárnyra. Abomination hatását ismerem az AI-ra, de nem szeretném kihasználni, amíg van más lehetőség.

(#56292) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Oktoberre fog valtozni a meta, vagy 1-2 kissebb dolgon kivul semmi? Van most egy dragon warrior aggro shaman yogg druid triplam,de nem lesz idom legendet tolni :(

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56293) ígyvanferi válasza K1nG HuNp (#56292) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Nem értem az összefüggést.

(#56294) K1nG HuNp válasza ígyvanferi (#56293) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Fog-e változni a meta akkora mértékben, hogy a fent említett 3 deck nem lesz képes/nehezen lesz csak majd legendbe vezethető?
Értem ezalatt egy ultraop mage megjelenését, esetleg más egyebet :)
Szeretnék legend lenni, de ebben a hónapban nem lesz időkeretem rá.

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#56295) Chronos85 válasza K1nG HuNp (#56292) üzenetére

Chronos85
(tag)

Hali,
Nem hiszem, hogy ez az utcsó szárny nagyon megbojgatná a multheti metát. Swoj-t láttam, hogy Medivhet probálgatta rúzs deckben az ethereal-al, de nagyon lassúnak tűnik (esetleg vmi reno-s változattal tudnám elképzelni). Malchezaar-t max egy CWs Elise deckben tudom elképzelni, de ezekből eddig se volt túl sok.
A druid moonglade portál tűnik még használhatónak, ha betudod préselni yogg mellé, a többi lap constructedben szvsz felejtős.
Gondolom marad az aggro heavy meta, de azért sztem így is elég változatos a deckek vannak.
(
Gusztustalan hunter; dragon- cw wari; zoo- cthun lock; aggro- mid- evolve- (bár ez inkább fun) shámli; resurerect priest; hibrid (annyfin+dragon) pala ez is inkább csak fun; tempo yogg mage; beast- yogg- cthun- druid;
)
Tehát elmondhatjuk, ha beválik a rúzs deckben Medivh, akkor az összes classnak lesz legalább egy épkézlább deckje amivel tud érvényesülni.
Bár nekem se tetszik a sok Hunter és a yogg fiesta, de még mindig úgy gondolom, hogy sokkal változatossabb a jelenlegi ranked, mint a Who am I, vagy hogy ha régebbit kell mondjak, akkor az SMORC időszak.
Sajnos ez az arénára már nem mondható el ott igen egyszerű a képlet Mage-et tudsz pickelni
IGEN -> 5-7win minimum borítékolható
NEM -> a.) van Rúzs, vagy Droid -> ha szerencsés vagy még lehet jó köröd
b.) Mehet a Retire vagy esetleg végig is szenvedheted amíg megaláz a fenti 3 class

Üdv.: Chronos
u.i.: Nem vagyok igazán nagy létra mászó, ezért tessék fentartásokkal kezelni a fentieket.

(#56296) netpeti98 válasza netpeti98 (#56291) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Beraktam Kel'Thuzadot a beast hunterbe, meglett elsőre. Az utolsó 3 heroic boss már holnapra marad.

[ Szerkesztve ]

(#56297) micafighter válasza netpeti98 (#56296) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Utolsó 3bol az első heroic magel lett meg, de szerintem rugó is jo lehet, második zooval lett meg, a harmadik meg belcseres anyfin palával.

[ Szerkesztve ]

(#56298) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

No, játszottam ma egy keveset, blackrock kiegészítő kipipálva. Nem volt rossz, élveztem. 2 ellenfél volt, amin kicsit agyalnom kellett, illetve külön pakli kellett hozzá, a többi nem volt néhéz.

üdv, föccer

(#56299) K1nG HuNp válasza föccer (#56298) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Ideje dragon warriort csinálnod :))

(#56300) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Aki szereti a Reno Mage paklikat, annak csak ajánlani tudom a következőt.
Saját kreálmány, de a netdeckek is ugyan ezt hozzák 1-2 lap eltéréssel.
Először Curator miatt raktam be Corrupted Seer-t, de ha nem Curatorból húzom 90%-ban lassúnak bizonyul és nagyon tolja felfelé a curve-öt.

Egyszerűen fun vele játszani és Medivh iszonyatosan OP tud lenni late game elejében. Nekem 8 manán kijött a Concede Shaman ellen. Kénytelenek letradelni, mivel a Body maga sem kicsi és a staff képessége meg egyenesen Kreygasm...
Turn 9-ben tolhatsz mellé Flamestrike + pinget. De említhetnék simán Firelands portalt, Cabalist Tome-ot, vagy Blizzardot.

Antit direkt nem játszok Reno deckben, mert 90%-ban early-ben eldobálom a kis spelleket, a végére meg marad rá jó esetben 1, de max 2 spell. Inkább Medivh-et játszom, szerintem sokkal egyszerűbb Value-t kinyerni belőle.

Kicsit más: A Heroic utolsó harca / harcai sem voltak nehezek. Melóban telóról főleg, hogy folyton zavartak nem ment, de csak a missplayek miatt. Itthon lazán elsőre elvertem Anyfin palával. Még jó, hogy kikerült a Murkeye a standard-ről, mert különben az így sem gyenge pakli egyenesen Broken lenne. Mind midrange, mind Control ellen. Egyedül a szuper aggro veri el, de az meg ugye elég sok minden ellen jó.

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.