Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    válasz h3lios #56078 üzenetére

    Yogg-gal nekem az a bajom, hogy ha kikapsz tőle, gyakorlatilag mindegy, ki játszott jobban, és eddig mi történt. Teljesen indokolatlan, gusztustalan módokon ver meg. Ettől függetlenül még azt gondolom, hogy nincs zavaró mennyiségben a metában, szóval rendben van. C'Thun ugyanez, csak több counterplay van rá.

    A Tuskarr Totemic pedig nem 90%-ban tolja ki az említett lapokat (és teljesen irreleváns, hogy szubjektíven mit érzel, mert nem így működik az RNG), hanem 3/7 eséllyel, azaz kb. 40%, nagyon nem mindegy. Ettől függetlenül én is kicsit túl erősnek tartom.

    A Call of the Wild tényleg nagyon jó value, de látod, mégsem tier 1 a hunter, szóval AKKORA gond nem lehet a class-szal. Szintén olyan lap, aminek a hatását bőven le lehet limitálni okos játékkal. Ha olyat húzott a hunter, akkor olyat húzott, ez igaz, én is megemelném talán 9 manára a costot.

    K1nG: Az előbb magyaráztam el a rope-ot. Hidd el, hogy nem BM-ből csinálja :N

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák