Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuha

    aktív tag

    Sziasztok!
    Van uj amazon coin akció: 10000 amazon coin 91 euro helyett 45.50 euroert, féláron. Én vettem egyet és majd a decemberi kiegre jó lesz elkolteni. Amazon.de -s regisztráció kell hozzá, és az amazon.de- underground appon keresztül lehet elkolteni a coinokat (mint eddig is). Meg persze kell hozzá bankkartya és VALID német cím is, szóval ugyanaz a téma mint 2 hónapja az 5 euros akcional.
    [link]
    A linken a zum deal-re menjetek, utana rabattcode anforden-re.
    Nyugodtan rá lehet menni a vásárlás gombra mit 1 click, írja hogy 91 euro es 50% extra rabatte, utána a 45.50 eurot fogja levonni.
    Probléma esetén Off topic-kent irjatok a fórumba, egyéni problémakra privit irjatok nyugodtan.
    Szerk: ez a kód regisztrancionkent 1x felhasznalhato, lehet, hogy nem csak 10000 coint lehet vele féláron megvenni. Mindenesetre ezt ajánlja az oldal, és én is ilyet vettem.
    Több regisztrációt megprobalni elkesziteni ugyanazzal a bankkartyaval senkinek nem ajánlok, tiltani fogják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák