Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz szinesz.bob #52443 üzenetére

    ha tényleg mindent betörsz, akkor soha nem lesz értelmes lapkészleted, én anno ráfaragtam így pár dologgal, pl. a doomsayerek betörése, akkoriban senki nem játszotta, most meg az egyik top epic lap korai board clearre. nem baj, ha töri az ember, ami használhatatlan, csak tudni kell, valójában mi az, meglátni a potenciált, hogy a jövőben játszható lesz-e. és a gold mindig értékesebb, mint a dust, rövid távon lehet jobban néz ki, hogy most le tudod gyártani az éppen szükséges lapokat, de ezzel is óvatosan kell bánni, mert a common-rare lapokat nagyon nagy eséllyel ki fogod nyitni pár hónapon belül és akkor pazaroltad csak a dustot. classic és wotog craftokkal csak óvatosan, mert abból fogsz még nyitni sokat, a TGT-ből simán lehet gyártani azt, ami kell, olyan kevés a hasznos lap onnan.

    2 hónap alatt szürreális elvárás, hogy minden lényeges lapod meglegyen, van aki béta óta tolja, de nincs komplett lapkészlete, ilyen idősávban ha van egy darab értelmes paklid, az már jó. tudom, rohadt unalmas ugyanazzal játszani folyamatosan, de ha hosszabb távon tervezel a játékkal, érdemes minél több lapot megtartani a későbbiekre. ha van legalább egy tier 1-2 paklid, akkor a rank 10 alatti eredmény minden esetben a játékoson múlik, csak ezt az elején nehezen látja be az ember, nekem se nagyon ment anno.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák