Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila691112

    csendes tag

    Üdv skacok !
    Egy dologra válaszoljatok nekem. MIÉRT kell a Legendary-s paklikat összeereszteni a kezdő paklikkal, vagy a középhaladókkal ???? Aki úgy kezdi a játékot, hogy Rare-es lapokkal indul az elején, már gondolkodás nélkül fel is adom, mert csak időhúzás, hogy mikor kapok ki, nem vagyok hajlandó megvárni míg a Legendary-s lapjait is kihozza ! EZT MIÉRT KELL ? Elveszi az ember kedvét az egésztől, pedig amúgy egy tök jó kis játék (lenne). Miért nem lehet olyan "kasztokat" csinálni (programozók kb 10 perc alatt összedobják), hogy amikor valaki "rádió" állásban a sorsolásra vár, a gép megnézné, hogy ne adj isten ne sorsoljon már nekem olyat, hogy nekem max. van 1-2 Rare lapom a játszani kívánt paklimban és összesorsol egy Full Rare-s - Legendary-s "állattal" ? Mert ott ugye a harc kimenetele, hogy én nyerjek 1 : 100-hoz. (És még finom voltam...) Ugye ott van a Casual játékmód : hát mit mondjak : elég gatya. Akkor már picivel nagyobb esélyem van a 25-20 közötti Rated játékmódnál. Én JÁTSZANI szeretnék és nem azt nézni, hogy 4 vagy 5 Manánál nyomnak le a Legendary-sok ! Azt szeretem, amikor 2-3 ponton múlik a nyerés mindkét félnek és nem vagyok arra kíváncsi, hogy a Rare-s és Legendary-s paklik ellen hány körig bírom. Akinek Legendary-s Rare-s paklija van : azok küzdjenek egymás ellen és kész. Nem hiszem, hogy ők nagy örömüket lelik abban, hogy lenyomnak kezdő-haladó paklikat 4 kör alatt. Tisztelet a kivételnek, de az ugye az ovis szintet sem üti meg agyilag....Na, kiírtam magamból a véleményemet :)

    Szerk : az oké, hogy mostanában majd lesz Standard meg Wild ,(persze majd kivi leszek mennyire lesz ez is jó, bár a mostani helyzettől biztosan jobb lesz) de könyörgöm : miért kellett erre ennyit évet várni ? Hm....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák