Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Bár tudom hogy sokan innen indulnak szezon elején, de nekem eredmény, hogy eljutottam rank 16-ig :) Mint kiderült annó full naxx-ot megvettem, csak már nem toltam végig, azt most befejeztem, szóval legalább valami alap lapom van. Nyilván nem hajtok rank-ra, goldot gyűjtök meg a questeket csinálom meg, de sikerült egy egész jó warlock decket összeraknom, amivel lvl20-ról eljutottam 17 ***-ra, aztán ma reggel warrioros questnek mikor nekiálltam elsőre győztem, szóval meglett a 16 :) Utána viszont összeakadtam egy Reno-s lock-al, ami elvert (bár nagyon mákja volt, ha abban a körben nem húzza fel a Renot, meghal).
    Ez önmagában nem is lenne gond, a nagyobb gondom inkább, hogy kicsit bajban vagyok hogy is kéne Reno ellen játszani :) (most találkoztam vele először, ugye annyira a jelenlegi metaba nem mélyültem el, mert úgyis felbolydul az egész a standarddal) Oké, hogy onnan fel tudom ismerni, hogy gyanúsan nem látok két egyforma lapot, de miután rájöttem, hogy feltehetőleg az, hogy tovább? Törekedjek board controllra, hogy hiába healeli fel magát, remélhetőleg az én boardomon / deckemben / kezemben marad több értelmes lap? Mert ugye ha jókor tudja kijátszani, akkor 50-60 HP-t kéne leverni róla úgy, hogy igazából nem pazarolt manát healelésre.

Új hozzászólás Aktív témák