Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #45187 üzenetére

    "de ha egyszer cél lesz a rank 10, 5, esetleg a legend, akkor ahhoz viszonylag tiszta fejjel, és időnyomás nélkül kell leülni játszani, különben jön a misplay."
    Tiszta sor, oda ez kevés. De egyelőre nem is cél, épp ezt akartam kifejteni az előző hsz-ben.

    "Félreértés ne essék, ha évi 40-50 euróval versenyképes tudsz maradni, az nem sok, én csak a belépési korlátot tartom magasnak."
    Szerintem nagyon-nagyon kevés olyan ember van, aki teljesen új HS-ben, és érdemi pluszt jelentene ha rögtön meglenne minden lapja. Eleinte úgyse ismeri még a játékot, ha elolvas 2 oldalnyi infót, azzal többre megy, mint ha elkölt 50ezret lapokra. Mire meg odaér hogy tényleg a lapok a korlátok a fejlődésnek, már messze nem 140-150k-t kell beleölnie. Persze az emberek ritkán türelmesek, és teljesen biztosak benne, hogy ha nekik is meglenne az übertápállat lap(ok), akkor a meccseinek a 90%-át megnyerné. De ez nem igazán így van :N (Persze a Blizzardnak meg épp ez a "szerencséje" :) Ideális vásárló aki kiegkor rögtön "megveszi az összes lapot", aztán utána köv kiegig nem is lép be HS-be :D)

Új hozzászólás Aktív témák