Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    Némi gondolkozás után a következőt gondolom:
    -a standard lesz a versenyformátum, így Blizzard csak ezt próbálja meg balance-olni
    -a wild szépen lassan játszhatatlan lesz, nem azonnal, de idővel, miután minden lap megmarad, így folyamatosan egyre jobb early game lesz, illetve a nagyon durva lapok is örökre benntragadnak, ezért a balance, még a mostani is, sokat fog romlani
    -régi dolgokra szerintem ezért nem érdemes pénzt költeni már, bár bezúzni se feltétlen, hisz az elkövetkező adventure-ök heroic módja tudja majd őket használni
    -deck slot: miért csak 18? Ez hatalmas öngól, simán lehetett volna több is, a wild miatt újra megindul majd a sírás, hogy most több pakli kell, mint régen és most se elég a hely
    -szerintem így mégkevesebb nerf lesz, arra fog Blizzard hivatkozni, hogy az idő úgyis megoldja a problémákat
    -a köv kiegészítő minden eddiginél nagyobb változást fog hozni, nemcsak az alapkártyák újra balance-olása miatt, hanem a legerősebb adventure és expansion eltűnik a standardből, ami hatalmas űr lesz és az új kieg lapjai is újak lesznek, ennyi változás egyszerre még sosem volt a játékban
    -az elején viszont golden hero-t farmolni könnyebb lesz, hisz az alsó rangokat mindkettőn könnyű lesz megcsinálni, néhány extra wint gyorsabb lesz begyűjteni
    -az elején szerintem a legend is könnyebb lesz, mert meg fog oszlani a játékosok a két ladder között

Új hozzászólás Aktív témák