Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz salaam #44530 üzenetére

    engem csak az érdekel hogy működik ez a deck neked? NA-n hátrafele tudok vele menni mert sorban 3-as cracklek, szar curve, DH nem jön fel, kombó nem jön fel, ellennél tökéletes lapjárás, Reno, minden, és nem 2 meccsről beszélek. Ez a hónap se nekem való volt, undorító RNG-m volt, nem bírok haladni se EUn se NA-n. Bármivel is megyek. EZ korábban nem így volt... Tegnap full murloc pala is elvert... Időhúzás ez a játék, sajnos. Kidobott idő. Nem tudom hogy bírsz (illetve nem csak neked van ennyi wined) ennyit ezzel játszani, nem értem. Remélem alkotnak valamit a készítők mert nálam hónapok óta csak questelés van. Ha pedig belépek pár játékra, csak a szar RNG van. Egy időben még írtam, jegyzeteltem. is mikor már tíz meccsen át semmi se jött be, ellennnek meg minden. Lást a tegnapi képet hogy t4-ig 2 Deathlord Boomot meg Tonyt tett ki a magenek... Esélyes.

    Ja és nem tilt miatt szar az RNG-m, ismerem már magam, mikor felhúz akkor is inkább megállok tíz mp-re gondolkodni, de ez a játék nem jutalmaz. Lifecoach is hiába gondolkozik perceket, sokszor semmit se ér sajnos, hiába megy száz meccset naponta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák