Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#44451) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

5 wines Brawl questet kaptam, gyorsan le is toltam, immár 28-1 a statom a deckkel :D tényleg nem lesz ez ismétlés, nagyon durva quest és gold farm.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#44452) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44450) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Jó 6-ról 15-re visszaesni az az abszolút lehetetlen kategória, ehhez kb 1-2%-os winrate kell.

You are not prepared.

(#44453) tomazin válasza oba (#44446) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

nem kell váltogatni a packot, múltkor volt róla egy csomó írás (pity timer)
40azonos packonként biztos 1 leg.

[ Szerkesztve ]

(#44454) oba válasza DaveNo1 (#44452) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Annál azért több volt... olyan 20% -ra saccolnám. És most hogy belegondolok nem 3 nap volt hanem kb. egy hét. A lényegen nem változtat... valamit nem jól csináltam.

(#44453) szalontai: nem váltogatom, az utóbbi fél évben csak classicot veszek, általában meg is van a napi 100 gold... de most gyűjtöttem a goldot, egybe akartam venni többet, 1200 -ig bírtam... :) nekem 60 -anként ad egy legendet, kb.

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#44455) tomazin válasza oba (#44454) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

elolvastad amit linkeltem?
lehet érzésre azt mondod, hogy 60packonként ad, de ha 1 szerveren csak classic packot nyitogatsz, akkor nem lehet 2leg között nagyobb nyitási táv, mint 39, legalábbis ez alapján és én hiszek neki

(#44456) whitezo88 válasza tomazin (#44455) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

így van, rendkívül nagy minta alapján igen, legkésőbb minden 39. ad legendet (gondolom hogy aki vesz negyvenes packot, legalább örüljön valaminek). Persze lehetséges, hogy 77 packból csak 1 legend jött a fenti miatt, de ennek nagyon kevés a valószínűsége.

(#44457) saen válasza tomazin (#44455) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Biztos vagyok benne, hogy ez nem igaz. Nekem is volt már 40-es sorozat legend nélkül...

(#44458) whitezo88 válasza saen (#44457) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az lehet, de nem ugyanabból a fajtából zsinórban. 25 classic 25 gvgből lehet nem ad még. 15 ezer nyitásból csináltak statisztikát ami már nevezhető reprezentatívnak. [link]

(#44459) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

végeztem az arénával, esett belőle egy malorne, csak minek.

ugye jól gondolom, hogy battle.net accountok adás-vétele nem éppen legális?

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#44460) DaveNo1 válasza fogtunder (#44459) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Nem éppen, ráuntál a HS-re? ;]

You are not prepared.

(#44461) saen válasza whitezo88 (#44458) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Jónéhányan voltak akik az 50-es előrendelésből (TGT) nem nyitottak egy legendary-t sem. Feltételezem nem bontottak menet közben mást...

Olvastam anno ezt, de engem nem győzött meg. Sokan sokmindent megtesznek az olvasottságért. Majd ha Blizzard bejelenti hivatalosan akkor elhiszem.

(#44462) Tomics válasza saen (#44461) üzenetére

Tomics
(PH! addikt)

Lehet hogy 80 packból nem esik legend, de később lehet hogy 20 packból esik kettő

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#44463) tomazin válasza saen (#44461) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ez alapján csak akkor resetelődik az adott pakktípusra a pity timer, ha kapsz leget belőle.

Jónéhányan voltak akik az 50-es előrendelésből (TGT) nem nyitottak egy legendary-t sem

gondolom az adott redditre belinkelt volna valaki egy 50es nyitást leg nélkül, akkor szépen borul a dolog. de ez nem történt meg, pedig olvasgattam a kommenteket, sőt visszanéztek nagy nyitásokat (gvg pack) és ott is igaz volt.
de ha valakinek sikerül 40packot leg nélkül kinyitnia és felteszi akkor biztos ő is nagyon olvasott lesz.

itt van egy hsz, hogy 147packból csak 1 leget nyitott, majd észrevette, hogy a lag miatt nem látott több leget sem kinyílni, de ott volt a kollekciójában.

[ Szerkesztve ]

(#44464) fogtunder válasza DaveNo1 (#44460) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

mióta van Duelyst, egy fikarcnyi kedvem sincs belépni, csak telefonról játszottam pár aréna meccset, de igazából nem mondanám, hogy élveztem. amúgy is többet néztem már egy jó ideje, mint játszottam és inkább teher volt grindolni a napikat, szóval szerintem ennyi volt.

az account meg elég jó és kár érte, de gondoltam én is, hogy nem nagyon szabad ilyet csinálni.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#44465) saen válasza tomazin (#44463) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Én nem reddit-ezek, csak hearthpwn-on olvastam anno jópár panaszt, hogy egyet se nyitottak. Akkor még ez a téma nem volt feldobva. Persze lehet, hogy csak panaszkodni akartak és mégis nyitottak, leellenőrizni nem tudom. De ettől függetlenül én mindig is a szkeptikus táborba tartoztam :)
Ami biztos, hogy nem a nyitás számít, vásárláskor dől el mi van a packban, bár logolni tudja a Blizz mindegyiket ha akarja.

(#44466) tomazin válasza saen (#44465) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

én sem nagyon redditezek, kripp csinált róla videót, azután néztem meg a reddit postot.
én amiatt nem vagyok ezzel kapcsolatban szkeptikus, mert biztos egy csomó ember, aki fél perc hírnévért átnézett egy csomó nyitást, linkelt volna 1 ellenpéldát és akkor borítja az egészet. de mivel ilyen nem volt, így valósnak tartom az állítást.
blizz meg ilyesmit sosem fog validálni.

(#44467) DaveNo1 válasza fogtunder (#44464) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Kicsit már én is unom, és "csak legyünk túl a napikon" hozzáállással játszok.

Elsősorban a featurek hiánya miatt van ez, a kb. semmire sem jó brawlt leszámítva semmi újítás nem került be a játékba az elmúlt 2 évben (se verseny mód, se fejlesztett ladder, se statisztikák, se valami jobb achievement rendszer, és akkor még olyan alap dolgokról még nem beszéltünk mint több deckslot, vagy nagyobb választék az aréna draft során).

A legnagyobb probléma pedig az, hogy a kommentek alapján nagyon úgy tűnik, hogy mindezt telibe is fossák a fejlesztők.

You are not prepared.

(#44468) saen válasza DaveNo1 (#44467) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Blizzard sose a sebességről volt híres :)

Egyébként pont ma számoltam ki, hogy ahhoz, hogy meglegyen az összes golden hero, épp átléptem a féltávot. Havonta kb 100 ranked győzelemmel számolva, mivel ez szokott meglenni kb, még két évig elleszek csak azzal, hogy minden golden hero meglegyen. Nekem annyira pl nem lényeg emiatt a nagy fejlesztés, megvan a cél a köv két évre :)

(#44469) tomazin válasza DaveNo1 (#44467) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

nem lehet amúgy, hogy ez a cél?

a régi játékosok már nem nagyon raknak bele pénzt, hiszen tudni lehet mikorra jön a kieg, összefarmolják a goldot.
így meg ha abbahagyják, majd 1-2kieg múlva visszajönnek, mert annyi mindent beleraknak, akkor lehet költeni a $

csak egy kelekótya gondolat.

saen hát ööö ez szerintem annyira nem motiváló :U

[ Szerkesztve ]

(#44470) saen válasza tomazin (#44469) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Én elvagyok vele. Nekem ez a játék sose szólt arról, hogy egésznap tolom, hamar megunom. Cserébe viszont szeretem és rövid kikapcsolódásnak tökéletes.

(#44471) F-ECT$ válasza tomazin (#44469) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

így meg ha abbahagyják, majd 1-2kieg múlva visszajönnek
Azért elég veszélyes lenne arra építeni, hogy most lépjenek le, hogy aztán ha majd visszajönnek, akkor költsenek.

Nem látunk bele a számokba, lehet, hogy a mobilos felület miatt még mindig jön annyi új ember, hogy meglegyen az előírt bevétel. A profithoz meg az kell, hogy a költségeket minimálisan tartsák, így amíg nem indul el a tömeges elvándorlás a játékból, addig bőven elég ha pár havonta kiadnak egy kieget.

Dive ever, work never.

(#44472) tomazin válasza F-ECT$ (#44471) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

lehet.

részemről amúgy én is elmentem volna már dualystezni, ha nem pixelart lenne (borzasztóan zavar)

(#44473) saen válasza tomazin (#44472) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Streamen már néztem ezt a duelystet, szerintem ilyen vacak grafikával sose lesz népszerű játék. Borzasztó ronda.

(#44474) vzarmo válasza saen (#44473) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Én azért untam rá mert számomra borzasztó élettelen az egész. Hs-ben minden karakternek más beszolasai vannak és a lore is nagyon jó alapokra építkezik, amíg Duelyst mögött ez nincs meg. Persze lehet én vagyok az elcseszett, amiért nem csak azt nézem, hogy mennyivel több stratégiázást biztosít, kevesebb rng mellett.

[ Szerkesztve ]

(#44475) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#44464) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Mennyit sírtam itt, hogy legyen már replay mode, a duelystben már jön is a következő frissítéssel.

Egyébként nem tetszik a játék, 10 deckslotot használok és így már össze vagyok zavarodva.

Most ezzel a brawl-lal sokat nyomtam, nagyrészt a nagy winrate-nek és a rövid meccseknek köszönhetően, szóval én még nem adom el az accot (nem is tudnám, a fő emailemhez van kapcsolva és nem is legális)

Maly-t craftoltam gyorsan.

Comparison is the thief of joy.

(#44476) whitezo88 válasza DaveNo1 (#44467) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

detto. Egy időben érdekelt a legend, de rájöttem hogy nem fogok azért tryhardolni hogy legyen egy hátlapom amit nem is használnék :D túl sok energia, kevés jutalom. Meg aztán köv szezonban már nyoma se marad, 12 win kulcs legalább ott virít.

És hasonlóan érzek, semmi se történik, csak ígérgetnek. Zéró fejlesztés történt release óta, nulla. Csak a Brawl, amit folyton ismételnek. Esetleg bejön 1-1 új mechanika ami vagy jó vagy nem. MtG-ben kiegenként (kb 3 hónap) jön több mint száz lap, és új mechanikák sora. Közben kisebb-nagyobb dolgok (Commander, Intro Deckek, Modern Masters stb) És nem hiszem hogy nagyobb budget lenne ott mint a Blizznél :D Azt játszanék ha lenne pénzem :D

De lehet látni, Duelystben folyamatosan jönnek azok, amik HS-ből hiányoznak, már mondható hogy évek óta. És összehasonlíthatatlanul kisebb a csapat és a büdzsé is.

CM-ként viszont dolgoznék Blizznél, nem szakadnak szét a munkától azok se. Apropó: ahhoz hogy ott kapj melót, sok közül legendnek kell lenned. De látható, hogy mennyire nincs lövésük a realitáshoz, a metához, tehát ez is vicces. Megnézem BB mivel tolja ki a legendet, ha egyáltalán játszik rank5 alatt. Múltkor Twitteren linkelt kérdésre egy saját decket, Battlecry Shaman... Sok sikert a sikerhez vele :D

[ Szerkesztve ]

(#44477) fogtunder válasza saen (#44473) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nekem is ez a bajom, konkrétan fárasztó tud lenni, ha nézem, annyira figyelni kell rá. idővel ez javul, mert rögzül, hogy mi micsoda, de szép nem lesz. ezzel viszont könnyebben barátkozok meg, mint a Blizzard hozzáállásával.

(#44474) vzarmo: a lore szintén kidolgozás alatt áll, most jönnek új animációk, szóval azért lesz ez még jobb, de a fókusz perpill egyértelműen a funkcionalitáson van. nekem igazán a Warcraft lore-hoz sincs semmi közöm, persze tudom, hogy sokan emiatt jöttek át WoW-ból HS-be, engem a gyors, könnyen elérhető és népszerű kártyajáték koncepciója vonzott.

(#44478) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

darkrock innen vki?

(#44479) darkrock válasza tomazin (#44478) üzenetére

darkrock
(fanatikus tag)

Igen, én :)

(#44480) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Ha vannak lapjaim a Ctrl Warrihoz(Brawl, Shield Slam) azokkal tudok valamit kezdeni? Annyi dustom az életben nem lesz hogy legyen Ctrl Warim, de máshoz hátha jók....

(#44481) tretyak válasza ThySoul (#44480) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Jók, CW-hez :) Amúgy nekem is összejött, ne törd be, jók lesznek még valamire

(#44482) Free04

Free04
(fanatikus tag)

üdv!
Lenne egy kezdő kérdésem:
Ladderen ha eljutok pl 10-ig, de hó végére visszaesek 15-re, akkor melyik jutalmat kapom a végén?

[ Szerkesztve ]

(#44483) gmx9 válasza Free04 (#44482) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

A legjobb eredményed számít abban a hónapban, tehát 10-est. A questeknél amúgy megtudod nézni a ládád "szintjét".

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#44484) Mister_X válasza whitezo88 (#44458) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

90 TGT packból egy legend esett nekem, lusta vagyok visszakeresni az akkori sirámomat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#44485) nepszter1

nepszter1
(PH! addikt)

Valaki megcsinalta már ezt az s6*dolgot? 3pakkot kapunk cserébe meg egy hátlapot, nekem még sikerült sajna

(#44486) Tomics

Tomics
(PH! addikt)

A tegnapelőtti 30 winhez képest tegnap már csak 22 wint sikerült elérnem. Ma meg már nem nagyon lesz időm farmolni

[ Szerkesztve ]

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#44487) tomazin válasza nepszter1 (#44485) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

él még egyáltalán a promó?
itt a leírás az emulátorral

jah és kb mindenki megcsinálta. én simán egy progival átírtam a telefon idjait és kész volt.

[ Szerkesztve ]

(#44488) nepszter1 válasza tomazin (#44487) üzenetére

nepszter1
(PH! addikt)

Az könnyebb lenne esetleg arra linket tudsz adni? :)

(#44489) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

30. nap, rank10: [link]

0-2 eddig BrokeBackkel. A lehető legbiztonságosabban játszottam, tauntokkal, arc trade nélkül. Kapott egy tigrist spinnerből, amire Brann, 2x Abusive és így pontos lethal heal/lethal előtt... hányinger. Rank10 könnyű EleGiggle. Utána megint zoo, hogy ne legyen jó matchup, asszem ez a deck ide nem jó. 0-3.

[ Szerkesztve ]

(#44490) vzarmo válasza whitezo88 (#44489) üzenetére

vzarmo
(őstag)

a kolento féle ctrl priest-et próbáld meg.

egyébként, olvasgatva reddit-et, elképesztő mennyire lehúzzák amikor valaki le meri írni, hogy reno egy eléggé rosszul "dizájnolt" lap. anno azt nyilatkozták készítők, hogy a warsong commander megkötötte a kezüket kártyakészítéskor. érdekes, hogy itt fel se merül ez a "probléma". :U

(#44491) voyager4.4 válasza nepszter1 (#44488) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Ha gondolod én beloggolok neked.
Accot nem lopok nyugi, van egy majdnem fullos meg egy f2p is. Meg kell a fenének am :DDD

no fate but what we make

(#44492) ThySoul válasza voyager4.4 (#44491) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Miről is van szó? 3 ingyen pack? :"D

(#44493) voyager4.4 válasza ThySoul (#44492) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Japp.

no fate but what we make

(#44494) ThySoul válasza voyager4.4 (#44493) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Hát, ha valaki segítene benne, nagyon megköszönném. :)

(#44495) akisherczeg válasza ThySoul (#44494) üzenetére

akisherczeg
(tag)

Szia,

Az alabbi reddit post alapjan csinaltam anno, tokeletesen mukodott:
How to get the Samsung S6 3 packs and card back with an android emulator!

[ Szerkesztve ]

(#44496) ThySoul válasza ThySoul (#44494) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Ha telefonon csinálnám akkor is működne? Vagy muszáj gépre tölteni?

(#44497) nepszter1 válasza voyager4.4 (#44491) üzenetére

nepszter1
(PH! addikt)

Sikerült de azért köszönöm a felajánlást :)

(#44498) voyager4.4 válasza nepszter1 (#44497) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

:R

no fate but what we make

(#44499) mody123

mody123
(tag)

Csak engem zavar, hogy semmi kommunikálás nincs a játékosokkal kettő kiegészítő között? Lenne valami Q&A a készítőkkel. Fent kéne tartani a érdeklődést a játék iránt mert kezd unalmas lenni. Oké BB küldött kettő videót a semmiről. Szórjanak kicsi "morzsákat" a következő kiegről nem az, hogy jön egy trailer és xy hét múlva megjelenik.

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#44500) DaveNo1 válasza mody123 (#44499) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Kommunikáció a HS-ben? Az mi?

You are not prepared.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.