Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#44401) Tyler Durden válasza tomazin (#44400) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Ony ugye baromira nem kötelező, Ragna nekem a legelső craftolt lego-m volt. Yserát is viszonylag hamar le kellett gyártanom, mivel már régen is a legtöbbet kontroll dekkel toltam.
Mire spórolsz a dustokkal? (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#44402) KaraDani válasza whitezo88 (#44389) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

2 missiles
2 arcane explosion
2 frostbolt
2 arcane intellect
2 flamewaker
1 cone of cold
2 etheral conjurer
1 antonidas
1 rhonin

2 novice engineer
1 thalnos
1 brann
2 azure drake
1 harrison jones
2 gadgetzan auctioneer
1 baron geddon
1 boom
1 ragnaros
1 malygos
1 alexstrasa
1 onyxia

Rogue hasonlo logika, csak a class cardokat miracle rogue styleban cserleni edwinnel +dark iron skulker.
Mindkettovel huzni huzni aztan tuzijatek. A mage sokkal erosebb szerintem a wakerek es rhonin miatt. Rhonin itt nagyon eros, ha nem az elejen jon fel le is szoktam pingelni amint kirakom sokszor, nehogy silenceljek vagy valami. Chromaggus is jo bele, brann helyett az volt egy darabig, aztan valtottam, csak ugy poenbol, meg mert sokszor nem volt eleg hely amugysem a kezemben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44403) tomazin válasza Tyler Durden (#44401) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Semmire. Azaz pontosan arra amire szeretnék.
Kb 6-7k dustom lehet, amit simán el tudnék kraftolni, mert szilvi, jaraxx akit használnék is, paphoz vol'jin, 2cabal hiányzik, tauntos dragon sincs meg (és most járunk 6,4knál) (ohh még asszem 1molten is hiányzik)
de mivel amivel játszok ahhoz megvan minden, így most csak azért, hogy meglegyen nem gyártom le, illetve az egyik brawlhoz az astral comm. simán legyárthattam, mert ahhoz volt kedvem.

(#44404) thesound válasza whitezo88 (#44399) üzenetére

thesound
(őstag)

Én tegnap 10re leértem vele. Sajnos a hónapban nem is volt időm/kedvem többre.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#44405) saen válasza whitezo88 (#44399) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Én 21-14 vagyok vele a szezonban EU-n és ma is 2-1-et mentem vele küldi miatt rank 4-en. Szerintem nem rossz.

(#44406) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

OOOOOOHH BABYYY. Kicsit jól érzem magam :C

-4 napos hétvégém van, amit végig a barátnőmmel tudok tölteni több hétnyi szenvedés után
-fun a Brawl
-majd ez (életem első golden legendary-je, és Grom még csak meg sem volt) :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44407) tomazin válasza Kanczy (#44406) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

(#44408) Tomics

Tomics
(PH! addikt)

Hát ez a Brawl hatalmas :D

Már 13 winnél járok, előbb 1. kör alex, coin ragna :DDD

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#44409) Tomics válasza Tomics (#44408) üzenetére

Tomics
(PH! addikt)

Most meg kirakja Hoggert, erre én Kel Tu, majd sylva akit lelövök. Hogger elvesz, Syl újraéled :))

Nagyon nagy fun

[ Szerkesztve ]

(#44410) F-ECT$ válasza Kanczy (#44406) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nekem csak egy golden Far Sight jutott :O

Dive ever, work never.

(#44411) whitezo88 válasza saen (#44405) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

4 loss után mentem 5 wint zsinórban de ezek szintén ilyen fp2, vagy rossz deckek voltak, nem erőltetem inkább. Aggro deckek sose feküdtek, mert jól kell húzni és túl sok múlik az ellen lapjárásán is.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#44412) F-ECT$ válasza Tomics (#44409) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Hát ez még milyen fun & interactive lehetett :))

Dive ever, work never.

(#44413) h3lios válasza F-ECT$ (#44410) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Nekem 20 dust, mert csak most lett meg a 2. Lightwarden.

B-tag: H3lios#2825

(#44414) oba válasza F-ECT$ (#44412) üzenetére

oba
(PH! addikt)

;]

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#44415) KaraDani válasza F-ECT$ (#44412) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Ez a korrekt megoldas, ha eleg gyors vagy meg a concede megnyomasara sincs ideje ;]

(#44416) tPedro_ válasza Tomics (#44408) üzenetére

tPedro_
(őstag)

Nekem ez az első brawl, ahol az 1. win után nem vagyok hajlandó játszni többet. Pedig 2/5-ön áll az 5 brawl wines kuldetes.

(#44417) Kanczy válasza F-ECT$ (#44412) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Ha kirakott az enemy egy Boom-ot, akkor ki is kaphatott :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44418) Tomics

Tomics
(PH! addikt)

Ha jól tudom 30 win után már nem ad aranyat egy napon belül. Így van?

(#44419) gbela válasza Tomics (#44418) üzenetére

gbela
(senior tag)

Jep, max 100 arany jár naponta winekből.

Balkezes Deathadder elado: https://goo.gl/zKocVP

(#44420) Balathruin

Balathruin
(PH! kedvence)

Kicsit nehezebbre számítottam, de meglett. 3 wines küldetésem volt.

Mind control tech nyert nekem egyet amikor 5 lényből az egyetlen 1/1-nél jobb 6/6-os questing adventurert lopta. :D

(#44421) Tomics

Tomics
(PH! addikt)

Na én 28 winnel befejeztem mára, kimaxoltam a napi bónuszt. Ilyen se volt még a 1,5 éves pályafutás alatt :D
Köszi Blizz :K

(#44422) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Tanácsot kérnék: lassan lesz egy legendarymra dustom, és arra gondoltam hogy lecraftolom Boom-ot. A gomd csak az, hogy megtetszett a miracle rugó, és kipróbálnám, cssk szinte semmilyen lapom és legendarym nincs hozzá. (Legendarym cssk Loatheb és Emperor van)
Szóval Dr.7, vagy miracle?

(#44423) whitezo88 válasza ThySoul (#44422) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Miracle-re költeni dustkidobás (tier3-4 deck) főleg ha nincs Boomod, ami a deckek 90%-ba alap.

Én sokszor dobtam már ki dustot impulzusok miatt, és mindig megbántam.

(#44424) emperorka válasza ThySoul (#44422) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

Szerintem Boomot craftold le, a legtöbb versenyképes deckbe benne van.

(#44425) tretyak válasza ThySoul (#44422) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Dr7 minden előtt szerintem, bár ha nincs túl sok lapod, akkor 4 jó epickel jobban jársz (mondjuk 2xlore + 2xFoN).
Miraclere én sok dustot nem áldoznék, messze nem top pakli, valószínű csalódnál.

(#44426) Balathruin válasza ThySoul (#44422) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Miracle rouge felejtős, csak bizonyos brawlokban működik, régen a 4 manás Leeroy és az 5 manás auctioner idejében volt jó.
Dr.7 +1

(#44427) ThySoul

ThySoul
(fanatikus tag)

Köszi mindenkinek. Tudtam hogy nem top deck, de sok streamer játszott vele és tetszik ahogy játszani kell vele( és múltkor kinyírt 20hp-ról.....ugy hogy egy lénye volt lent, nekem meg két divine shieldes tauntom.)
Akkor Dr.7 lesz.

(#44428) Balathruin válasza ThySoul (#44427) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Ha OTK-t akarsz, arra ott a malylock vagy a combo renolock, de külön ezekre sztem nem éri meg craftolni ha sok lapod hiányzik, mivel egyik sem olcsó pakli.

(#44429) saen válasza ThySoul (#44427) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nosztalgiáztak :)

Egyébként vicces volt valamelyik este Kolento streamelt és Savjz megújította az előfizetését. Aztán elkezdett Kolento magyarázni, hogy köszi, köszi, tudja, hogy az ő előfizetése Savjz-nál már lejárt, de az azért is van, mert a hitelkártyája is lejárt. Végülis ha Savjz játszana normális deckeket is időnként, akkor talán megérné új hitelkártyát csináltatni :DDD Volt téma a twitch chatnek egy darabig ;]

(#44430) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

Brawl még mindíg, enemy rogue feugen, majd stallag. Boardot teleraktam, kitol egy DW-t meglátja az 1-1 thaddiust - > concede. Szegény azt hitte 11-11 lesz? :DDD

(#44431) thesound

thesound
(őstag)

egy W&L-re jönnék ha valaki éppen játszik, thx
MrBalloon#2621

nekem nem jött be ez a brawl, megwan a win, soha többet :))

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#44432) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ez a brawl biztos nem lesz többet, mert túl könnyű vele goldot farmolni. :DDD

Comparison is the thief of joy.

(#44433) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

szolid t2 druiddal

Hm, Well Played.

eddig zsinórban 6 win vele, 2-6 kör között mozog a winek gyorsasága.

(#44434) whitezo88 válasza whitezo88 (#44433) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

T1: BrokeBack

:DDD

(#44435) HuMarc

HuMarc
(PH! kedvence)

Forsen csatornáját lekapcsolták. [link]

[ Szerkesztve ]

(#44436) whitezo88 válasza HuMarc (#44435) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

24h csak, semmi gáz.

(#44437) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

One Man Spam:

az eddig 16/0 deck: [link]

legutóbb t3 úgy nézett ki hogy Chrom, Azure Drake, Innervate, Alex, 2x Ragna (chrom miatt), gg.

[ Szerkesztve ]

(#44438) darkrock

darkrock
(fanatikus tag)

A TaverBrawl-os pack 40 dust volt, így hirtelen felindulásból még nyitottam hatot, jött egy TBK, 1 doomsayer, és pár golden rare is.
A TBK megint egy olyan legend ami nem használható, mint az utóbbi pár amit nyitottam; Flame Leviathan, második Sylvanas, Mannastorm, Leeroy. A dust értek nem rossz de nem szívesen törném be őket, hátha egyszer jó lesz valamelyik.

(#44439) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

valaki van most fent egy jó w&l-re? bnetem a nevem + 1231
köszi

(#44440) vzarmo

vzarmo
(őstag)

hát én még sose szenvedtem ennyit a rank5-ért mint ebben a szezonban. remélem legalább értelmes lapokkal fogja kiszúrni a szemem a játék. #nokappa

(#44441) h3lios válasza vzarmo (#44440) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Golden Bestial Wrath. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#44442) saen

saen
(PH! kedvence)

Mai küldi ismét shaman, toltam vele egy 5-3-at, ezzel meglett a rank 3. Asszem ez a vége, a hétvége tele van programmal, nem lesz időm tovább nyomni.
4x értem el a rank 3-at eddig, ez a max amit elértem, ráadásul most nem egy deckkel nyomtam, hanem mindig amilyen küldi volt, szóval egész jó eredmény. Hétvégét azért megnéztem volna, hogy mire elég, de ez most így jött ki. Mindig van köv hónap :)
107-71 az eredmény, ez 60%-os winrate ami szerintem tűrhető. Legtöbbet druidával nyomtam, de az nem ment olyan jól (51 meccs, 56.9%), mennyiségre második a control priest (32-17, 65.3%), ez lett a legeredményesebb deck és harmadik az aggro shaman (26-17, 60.5%), ez hozta az átlagot. Volt még némi tempo mage meg paladin, de valahogy ezek most nem pörögtek annyira. Pedig paladinozni akartam sokat ebben a hónapban, ez most ilyen lett, általában sose az lesz, mint amit az elején tervezek :)

(#44443) oba válasza saen (#44442) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Akkor csak én vagyok ilyen nyomorék, hogy rank6 -ról visszaestem az elmúlt 3 napban 15 -ig és az istenért sem tudok javítani rajta? Komolyan mondom már kedvem sincs nagyon játszani... annyira nem megy.

(#44444) whitezo88 válasza oba (#44443) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

15-re visszaesni ultrabrutál tiltet jelent, vagy nagyon szar decket. Ehhez már külön tehetség kell :DDD 6-os chest megvan legalább.

Én megcsináltam f2p NA-n az első BRM winget (a 4 loe volt prioban), így megvan egy fullos patron is Grommal, loe cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

(#44445) vzarmo válasza oba (#44443) üzenetére

vzarmo
(őstag)

ekkora visszaesést már nem lehet a rossz matchup/rng és hasonló dolgokra fogni. ha "tilt" van ne játsz, mert csak rosszabb lesz. midrange druid/control priest, szerintem ezekkel próbálkozz.

(#44444) whitezo88: hát pont a 6-os a legrosszabb. ugyanazt kapja mint 10-nél csak pár dust pluszt. marhára megéri. :D

[ Szerkesztve ]

(#44446) oba válasza oba (#44443) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Ja és bontottam 12 pakkot, volt egy egy kidnapper meg egy hungry crab... és 400 dust. Nagyon nem adja nekem normálisan a lapokat. Múltkor kiszámoltam, hogy kb. 50-60 pakkonként ad egy legendet ez a szerencsétlen. Alig vannak normális lapjaim.
Valami budget deck amivel lehetne haladni is? Hát az 5 már nem hiszem, hogy meglesz de 10 alá illene lemennem.

(#44444) whitezo88 : persze, van benne tilt is... de amúgy midpala, secret pala, reno lock, zoolock, kombó druid, facehunter, midhunter deckekkel próbálkozom... egyedül a secret pala ami teljes, a többihez hiányzik 1-2 lap, és leginkább epic ill. legendarykkal állok nagyon szarul

[ Szerkesztve ]

(#44447) ígyvanferi válasza oba (#44446) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Lehet az is baj volt, hogy ennyi paklit variáltál.

(#44448) saen válasza oba (#44443) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Szerintem már 2 rang is durva tilt. Ha nincs sok lap, akkor a gyenge deckekkel ne játsz már jobb rangokon.

Szar lapokat meg mindenki nyit, csak nem dicsekszik vele :)

(#44449) DaveNo1 válasza oba (#44443) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ez eléggé hihetetlenül hangzik, kb. mintha direkt vesztettél volna annyit.

You are not prepared.

(#44450) whitezo88 válasza DaveNo1 (#44449) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

magamon is tilt alatt észreveszem hogy túl hamar feladom sokszor, vagy misplayelek folyamatosan, nem veszem észre a lethalt, stb.

Ma vagy 8 körig 3 életen voltam warrival facehuntard ellen, tilt alatt feladtam volna, de nem adtam, 28. lap volt a 2. armorsmith amivel nyertem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.