Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#44151) whitezo88 válasza F-ECT$ (#44143) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

de rossz play mert elcsesz egy coint feleslegesen. Muster meg nem jön utána mert 2 manája lesz, de legalább megmaradna a coin. Nem egy streamer rámutatott erre hogy ez rossz play. de ugye ez a deck megbocsátja sokszor a rossz játékost.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#44152) F-ECT$ válasza whitezo88 (#44151) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

-Secretkeeper + secret
-2 secret
-Muster

Egy mage / druida ellen jobban meggondolandó valóban, de ott is bevállalható kockázat, főleg ha Redemption a T1 secret. Az, hogy nálad volt mindkét Frostbolt nem tekinthető átlagosnak.

(Ezzel a deckkel lettem legend, letoltam vele pár meccset.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#44153) whitezo88 válasza F-ECT$ (#44152) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

akkor is coin elcseszés. Sima t1 keeper, és utána jöhet 3 secret a coinnal. És még a FB se tudja leszedni mert az 4 mana lenne. Ezért kell megtartani a coint. Első körben úgyse tud ütni vele. Egyszerűen túl greedy coinolni t1ben és nem jut előre.

egy naked keepert pedig nem szedtem volna le t2ben mert akkor egy 2drop jobb.

[ Szerkesztve ]

(#44154) saen válasza whitezo88 (#44153) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Szerintem nincs feltétlen igazad. Ha lekapja a secretkeepert (Arcane blast is leviszi) akkor ott leszel a kezedben egy rakás secrettel és nem lesz semmi tempod. Szerintem mindkét megoldás működhet, mindig az dönti el, hogy mi van az ellenfélnél.

(#44155) Genji válasza whitezo88 (#44151) üzenetére

Genji
(őstag)

semmi. én meg vagyok győzve.

[ Szerkesztve ]

(#44156) whitezo88 válasza saen (#44154) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

hát a yolo play vagy bejön van nem. De mondom, több pro is mondta hogy az ilyesmi coin play nem jó. Hasonló van sokszor mechmagenél is warper-playeknél. Ha bejön, jó, ha nem, akkor többet vesztesz mint óvatosabb játékkal. És azért ha nem 18on vagy, várható hogy az ellen frostboltra, win axe-ra, wrathra stb mulliganel.

(#44157) saen válasza whitezo88 (#44156) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Az egész secret paladin egy yolo play. Ha az ellenfélnek megfelelő sorrendben jönnek a megoldások, akkor vesztettél, ha nem és erre nagyobb az esély akkor nyertél. Ezért utálja sok profi a decket, mert kevés a taktikai lehetőség, illetve ezért sikeresek a botok is ezzel. De persze értem amit mondasz.

(#44158) F-ECT$ válasza whitezo88 (#44153) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

egy naked keepert pedig nem szedtem volna le t2ben mert akkor egy 2drop jobb
És ez tuti jó play? Főleg ha 3 secretet tol ki rá T2-ben?

Továbbra is értem, amit mondasz, yolo, meg miért buffolod mielőtt tudsz vele ütni, de ha meg azt nézed, hogy egy sima SK-t leszed egy Blast, vagy jó eséllyel leszed egy Missiles, és még mellé kapsz egy wyrm-t is, akkor meg kb nem jössz vissza a game-be.

Ha az ellenfél ellő egy frostboltot T2-ben, akkor nem rak ki mellé lényt, tehát nálad maradhat a tempo előny. (1 élő secret + rakhatsz ki lényt.)

De ez tényleg nem fekete/fehér, mindkét játék lehet jó, azt is aláírom, hogy a coint az esetek 60%-ban érdemes megtartani, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem teljesen hülye lépés a SK + coin + secret, bár tény, hogy mage / druida / wari ellen kockázatosabb, mint pl egy priest vagy pala ellen.

Dive ever, work never.

(#44159) KaraDani válasza oba (#44149) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

:))

(#44160) Sturdiridge

Sturdiridge
(tag)

visszatér a control warrior? rank10ről rank7re mentem vele, igaz nem streakben, néha volt egy- kettő. 21/13- al állok vele a hónapban.

(#44161) saen válasza Sturdiridge (#44160) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Szerintem nem. Teljesen nem tűnt el, találkoztam párral ebben a hónapban is, meg Fibonacci rank 1 legend volt az előző hónapban, de a titok az a nagyon metára szabott lista. Máskülönben életképtelen, tömegek meg nem fogják jól játszani. Új tartalom megjelenéséig vagy nerfig szerintem nem várható nagy változás, inkább csak kisebb elmozdulások.

(#44162) Sturdiridge válasza saen (#44161) üzenetére

Sturdiridge
(tag)

mondjuk priestnél autoconcede :D de más ellen megvan az esély.

(#44163) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Hurra, megint ismetles a brawl, dolgoznak egyaltalan valamin? Vagy ket honapja semmi hir semmirol.

(#44164) saen válasza whitezo88 (#44163) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Nemrég Ben elmagyarázta a youtube-on, hogy nagyon sok dolgon dolgoznak, nem értem mit vársz még :P ;]

(#44165) vzarmo válasza saen (#44161) üzenetére

vzarmo
(őstag)

igaz még csak rank 10ig jutottam el, de nekem most a következők jöttek szembe:
cw (ebből volt a legtöbb)
hunter
mage és pala
majd elvétve warlock, néha shaman és a többiek.

(#44166) mody123

mody123
(tag)

Új deckeket ti, hogy tudtok próbálgatni? mert ami megy a játékban az egy vicc, mindenki veszettül arcra megy csak legyen vége úgy van vele...... tempo mage mindent arcba lő, secret pala mindent arcba küld+ belcher--> DR6--> Dr7--> Tirion és well met........ én meg görcsölhetek hogy mit hogyan játszak. Egyébként dragon dudut próbálgatok kisebb nagyobb sikerekkel Rank4. Casualon is ugyan ez megy. Lehetne valami új pontozási rendszer.

Szerk:

Hunter mindent arcba küld ami nem meglepő DE T3-ban arcane golem ami wtf kategória dudu ellen.

[ Szerkesztve ]

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#44167) whitezo88 válasza mody123 (#44166) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

"My thanks to you."

Ezt rank4-en? Jobban fel lehet hígulva a mezőny, mint gondoltam...

Reynad még classic set idején megmondta: "Arcane golem is not a 3-drop, if you think it is, you are bad". Sokan félreértették, hogy nem tudja, hogy 3 mana, de attól még nem lesz 3. körös drop. Ahogy mondod, ezzel csak az ellent rampolja fel...

(#44168) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Megint 1 Win-es brawl-t fogunk kapni. Visszahozzák a kincsesládás brawl-t, ahol 3 lap közül választod ki minden körben mit kapsz. A pakli meg ugye only 2/3-as pirate-ekbők áll. Nekem ez a brawl valahol a spideres szintjén áll, úgyhogy ismét megküzdök a 40 dustért...

B-tag: H3lios#2825

(#44169) mody123

mody123
(tag)

Van valamilyen "pletyka" hogy lesz e valami újítás a következő kiegben a lapokon kívűl ?

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#44170) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44163) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Persze az új kiegészítőn, ahol kedvezményesen vehetsz majd megint 50 packot! :Y

Új feature majd 2025-ben: Tavern Brawl 2.0.

You are not prepared.

(#44171) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Jó ez a Renolock, talán 8 vagy 10 nullnál hagytam abba :DDD

MOD: Najó még egyet... :))

[ Szerkesztve ]

(#44172) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

ShadowPirest advanced gameplay, ne játsz shadowformot :DDD Mit érezhetett szerencsétlen shaman, átjött egy deathloardon, egy senjinen, egy belcheren, lement egy healbot, kapott két excavated evilt, ígyis levitt 11 hp-ra, majd jött ez... :D

[ Szerkesztve ]

(#44173) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

amúgy kb féltucat brawlnak van bent a képe, mégis 4ből 3 ismétlés [link]

mostanival is az a baj, hogy 15 percet kell végigszenvedni azért, hogy nyerés előtt, a smorc hunter kéz és board nélkül kapjon egy arcane shotot, amivel nyer... vagy a folyamatosan hátrányban játszó ellen egy KT-t...

(#44174) hyperspace

hyperspace
(őstag)

Olyan jó érzés, hogy dragon priest-tel, zoolock és aggro shaman után egy mid-range druid-ot is elkaptam winstrake-kel.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#44175) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Így jobban belegondolva nem is volt olyan rossz ez a Brawl.

[link]

Hozzáteszem, hogy hónapok óta 40-100 dust között nyitottam belőle. :D

[ Szerkesztve ]

(#44176) saen válasza h3lios (#44175) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Remélem nekem is ilyesmi lesz, mert már a 3. buktán vagyok túl... Imádom az RNG-t...

(#44177) saen válasza saen (#44176) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

5. alkalomra meglett a 40 dust, így sótúltengés okán inkább lefekszem :)

(#44178) whitezo88 válasza saen (#44176) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

most rugóval VÉGIG vezetek, t6 üres boardra Gallywix, nála kb 3 lap. Mit kap? Tony, meg Icelance... ggwp.. ott volt nálam a DW de mivel t8 volt még coinnal se tudtam kirakni... köze nem volt a játékhoz végig.

mod: aztán jött a yustice: lopok tőle rugóval Armort, majd t8-ban Armor, és Master of DG. GGwp, meg is nyerte a gamet magában :D

[ Szerkesztve ]

(#44179) peter9228 válasza sagem (#44118) üzenetére

peter9228
(senior tag)

A Google és az Apple is ugyanúgy 30%-ot nyúl le minden vásárlásból.

[ Szerkesztve ]

(#44180) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Aki ezt a FOST Brawlt kitalálta nyerhetne 1 orosz rulett játékot a kellemes kikapcsolódás részeként.

Szana szét makkolta magát az ellenfelem, Shamanként két Elemental Destruction-t 2 Feral Spiritet vett ki. Ami a legviccesebb volt, hogy ezek után is sikerült stabilizálnom. 6 HP-n állok, erre mit vesz ki ? Al Akit-t. Nekem a legjobb választási lehetőségem a Bane of Doom volt duplán... (Warlock quest).

Amit sima játék módban NEM lehet teljesíteni. A Reno Lock ha én játszom hulladék kategória, mert vagy A: Reno az utolsó lapok egyik, így cseszhetem a full heal-t. Vagy Emperor nem jön időben így lassú fos az egész.

Maly lockkal próbálkoztam, akit az is elver, aki nem akar. Hunter legyorsul, Priest - Warrior - Reno túl healel. Gyakorlatilag nem tudok elég burst-öt összeszedni. A Board control az egyetlen remény. Arra pedig a paladin dobja ki röhögve a pyro + eq kombót...

Arról nem is beszélve, hogy 10 játékból 1x sem jött fel a combo + Emperor combo. Egyszerűen vagy Malygos nem volt kézben, vagy a spellek. De tök mind 1, ha az a rohadt Emp. a pakli utolsó 2 lapja. Addig agyon üt bárki, aki csak akar. Maly-t magában kirakni nem lehet, mert bárki leszedi. Aki nem teljesen szenilis az első dragon szinergia után felfogja, hogy mi ellen játszik.

(#44181) RexpecT válasza h3lios (#44175) üzenetére

RexpecT
(PH! addikt)

Én egy Yserát nyitottam :D.

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#44182) NyxNyxNyx válasza RexpecT (#44181) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

brawl, + utána még nyitottam egyet.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#44183) vzarmo válasza RexpecT (#44181) üzenetére

vzarmo
(őstag)

arany knife juggler... az általam legjobban utált lapot kinyitom aranyban. megpróbálom viccnek felfogni, de nem megy. :D

(#44184) h3lios válasza vzarmo (#44183) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Craftolj mellé Flame Wakert és tökéletes lesz a lelki egyensúlyod. :DDD ;]

(#44185) JNashville válasza NyxNyxNyx (#44182) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Látom nektek is kiömlött a zsírosbödön :D

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44186) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Kripp-et éppen SNIPE + ROPE-olta az egyik ellenfele. CW vs CW matchup. Kb. egy órája megy a meccs és még mindig nincs vége. Ennek rohadtul nem tudom mi értelme van. Azon kívül, hogy pár 1000 reportot begyűjt a srác. Az ilyen idiótákat vonat elé kellene kötni, de még az is csak megváltás, hogy megszabadulhatnak a nyomorult életüktől.

(#44187) DaveNo1 válasza h3lios (#44186) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Emlékeim szerint HS-ben nincs report funkció, és nem hiszem hogy hirtelen több ezer levél menne a Blizzardnak. Amúgy a sniperól sose mondta a Blizz, hogy tiltott, és kb. már 2 éve csinálják top streamerekkel.

You are not prepared.

(#44188) h3lios válasza DaveNo1 (#44187) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

A Snipe-al lehet számolni, streamerek élete ezzel jár. De az nem játszik, hogy valaki trollkodásból 1 meccset 1 óránál tovább húz. Ezekre kellene 1 szabályzat, vagy 1 report funkció. Simán lehetne trollkodásra reportolni. Ez más online játékoknál már bevált és működő funkció.

(#44189) saen válasza DaveNo1 (#44187) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Kicsit túlreagálják a streamerek ezt a snipe-ot. Asszem Savjz volt aki bevallotta egyszer, hogy abszolút megérti és valszeg ő is csinálná fordított helyzetben. Aki nem akarja, hogy snipe-olják, tegyen be egy delayt aztán kész.

(#44190) Genji

Genji
(őstag)

Gyerekek mi az a snipe? :U

(#44191) whitezo88 válasza Genji (#44190) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Indító hsz (TIR), HS kifejezések magyarázatai. Nem véletlenül van bent.

(#44192) DaveNo1 válasza Genji (#44190) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44193) Genji válasza whitezo88 (#44191) üzenetére

Genji
(őstag)

Elnézést kérek főnök úr, hogy kérdezni mertem és nem tudok mindent! :R

(#44194) fogtunder válasza Genji (#44193) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

azért nem igazán újdonság, hogy van a topikokban TIR és hogy érdemes először elolvasni, mert hasznos infók szoktak benne lenni.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#44195) ígyvanferi válasza fogtunder (#44194) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Megjegyzem a snipingnak is jó béna a megfogalmazása.

(#44197) whitezo88 válasza ígyvanferi (#44195) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

javaslatokat elfogadok, ahogy pl Fects is segített benne. Nem nyitom meg minden nap, most is találtam benne hibát.

(#44198) F-ECT$ válasza whitezo88 (#44197) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Erről jut eszembe, hogy a legend listát is frissíteni kellene.

Dive ever, work never.

(#44199) fogtunder válasza F-ECT$ (#44198) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

hát egy kicsit :)

Malorne-ra simán lehetne írni, hogy kizárólag hunterek játsszák :D

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#44200) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

valaki magyarázza már el pls hogy az miért van, hogy arénában eljutok 5 győzelemig általában 5-0 vagy 5-1 el. Aztán zsinorban kikapok 2x 3x. nevetséges

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.