Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz saen #43833 üzenetére

    Addig örülj, nekem csak szopóroller volt eddig. :DDD

    Reno Mage eddig jól ment és nem volt sok lose vele. Ma viszont rögtön 3 is lett kezdésnek. Az első 1 midrange Druid ellen volt, ahol még mákom is volt, mert a Shadet gyönyörűen levitte a flame cannon. Betudtam a sz.r matchup-nak. Elvégre énis vertem már el úgy Reno Rouge deckket druiddal, hogy 3x gyógyult maxra. Talán a legtöbb DMG ebben a pakliban van. Ha egyszer elburjánzik a boardja és nincs doomsayer + frostnova akkor esélytelen. De még akkor is ott a 2 keeper, amit hacsak nem teljesen hülye betart addigra.

    Második alkalommal egy CW-től kaptam ki. A srácnak nem voltak meg a fontosabb lapjai, de pl. Obsidian-t játszott, ami megmentette a seggét. A Mana Addcit-al majdnem agyonvertem, végülis 3 off lethal-ban voltam úgy, hogy a paklim utolsó 3 lapjában 15 dmg maradt (torch, fireball, frostbolt). A végére tele boardja lett, tehát az eco-zott Reno sem mentett meg, mert lazán 30 + DMG volt kint a boardon...

    Ezen felül a 3. lose egy Reno Lock ellen volt, ami szintén röhejesen ért véget. Gyakorlatilag irányításom alatt állt a játék végig, de a végén jarrax megnyerte neki a játékot. 4 vagy 5 kört túléltem úgy, hogy démon formában volt a srác. Itt is az utolsó pár lapban maradtak a Burst lapjaim (mert miért ne ?!)

    Szóval ma az RNG szopóroller rossz osztályára váltottam jegyet.
    Ezt csak megfejelte, hogy később a Murloc palával is kiszoptam 1 Handlock ellen, aki topdeck király volt végig.

    Mindkét doomsayerre baglyot húzott (mert miért ne). Ragnarost is játszott (ami megnyerte neki a játékot). Két target duumy sayer helyett mindkétszer az arcba lőtt. Esküszöm Rexxar is büszke lett volna rá... :U

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák