Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz Dantenero72 #43666 üzenetére

    látom nem jött át amit mondani akartam. Véleménye akárkinek lehet, itt az a baj, hogy te, mint nagyon kevés tapasztalattal rendelkező, kijelentesz dolgokat, amik nem igazak, és lebénázol olyanokat, akik mögött akár húsz-huszonötezer játék van vagy 2-3 tucat legend eléréssel és több tíz, százezer dollárnyi pénznyereménnyel. Te mint kezdő, semmit se látsz még meg a játékból, hogy Kolento, vagy akárki más mit miért csinál. Ő PONTOSAN tudja mire számíthat, mire mennyi az esély, mi a jó és rossz matchup, ésatöbbi. Ő csinál 60%-ot az amúgy nem túl jó murlockadinnal, te fogsz 25%-ot és nem legendben, és nem az RNG miatt.

    Anno két éve én is sokszor hülyeségnek tartottam a profik lépéseit streamen, aztán rájöttem mi miért van. Sokan ott is elrontják, hogy rossz taktikát választanak egyes ellenfelek ellen, ami nem lenne logikus. Pl mikor fatigue-re kell menni burst helyett. Egy példa a patron és freeze mage esete. A patron nem fog sima full-out játékstílussal nyerni, armor stack és fatige-el tud nyerni. 1-2 hónapja Lifecoach és Neirea csinált valami best of 31-et ezzel, és látszott hogy ez a nyerő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák