Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz whitezo88 #43665 üzenetére

    SC2 teljesen más játék,de akkor már ha felhoztad,abba ugyebár ázsiaiak a legjobbak,érdekes hogy HS-ben nem! Hmmm vajon miért nem hmm hmm :D SC2 játékmechanizmusa 0RNG-t tartalmaz(legalábbis én nem tudok róla),ott az hogy egyszerre 5000dologra figyelj és közbe még cselekedj is,mint bármely MOBA mondjuk.
    (amúgy pont 2jó példát mondtál Dyrus,Imaqtpie kb a 2legbénább volt anno a csapatukba mikor még nyomták versenyszerűen,bár Dyrus az valami eszeveszett béna volt nem 1meccs ment el miatta,meg ez annyira köztudott volt hogy Dyrus béna hogy az enemy csak ráfocusált míg adott goldot és vitték is a meccset ellenük) RNG-re vissza térve nem tudom ti angolul mennyire tudtok de nem 1 "pro" HS streamer nyavajog folyton hogy istenem de szerencsés,f.szom hogy sosincs szerencsém(nem nem csak Forsen-re gondolok az hülye :D ),persze hogy top deckeled te ketseg! stb stb még holnapig folytathatnám. De amugy akkor vegyen fel aki akar azt oktasson ki,mutassa meg(spectazom) hogy ő bever akrákit mert ez skill... Szóval felesleges tovább vitatkozni csak nagyon elvakultak vagytok szerintem én is szeretném azt hinni hogy ez skilles játék de nem nem tudom....
    ui.: Kolento most kap ki ugyan attól 2.jára mert béna nem tanult az első meccs hibájából nah mind1 de biztos én vagyok egy egoista f.szkalap...

Új hozzászólás Aktív témák