Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz whitezo88 #43647 üzenetére

    Sok újjamon megtudom számolni mennyi luck alapú kártyát használnak tournamenteken is stb stb,szóval igen is RNG ,ha folyton top deckelsz(ami ugyan úgy RNG) egy iszonyat luckos ellen akkor persze nyerhetsz könnyen,oké mostmár bent van ez a hülyeség hogy Reno ami 1hpről is felszed 30hpra,persze ahoz is kell luck hogy kihuzd mi elött legyőznének :) Egy kártya játék,legyen az bármi igen is nagyon NAGYON függ a szerencsétől,lehet ügyeskedni meg minden de aki folyton jót húz az fog nyerni :) Csak itt még maga a kártyák is RNG faktorral vannak ellátva (juggler stb stb) ami sokszorozza ezt az RNG faktort. Én NEM vagyok skilles,sőt béna vagyok mondhatni még is volt hogy1hp-ról nyertem le olyanokat akiknek sokkal jobb paklijuk volt,és csak a szerencsémen múlott nem azért mert ügyes lennék.... Alap mechanizmusokat kell csak tudni,érteni,hogy megéri még lerakni +1 miniont érdemes arcot ütni vagy megölni az ő minionját? Meg hogy egy classnak milyen board clear kártyái vannak és kész ezek után nincs skill csak RNG.

Új hozzászólás Aktív témák