Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz KaraDani #43626 üzenetére

    De te honnan veszel le ilyen következtetéseket? :D Ember kiakasztasz. Annyit írtam hogy nem balanceolt ez az egész és igen könyebb dolgom lenne nekem is ha meglenne pár kb már alap legendarynak számító kártya mert az kb minden deckbe használják (persze nem azért mert blizzecskéék OPra csinálták dehogyis) ,pl Druidnak is alap kártya a comboja amivel csak 14dmget tud kitolni egyből,ami vagy 9mana de ugye Thaurissannal lejebb is vihető ez a cost+a druida mana ado kártyáiról még nem is beszélve elég 0skill csak szimplán luckal legyőzhető elég hamar bárki :) A warrior meg szerintem naxx kártyákkal meg nyitott brawl,shield slammel elég easy hero tud lenni :) De a lényeg hogy ez nem full basic deckkel lett Legend,így persze hogy el lehet jutni oda csak kell szerencse :) Shredder, meg a Peddler elég OP tud lenni persze szerencsén múlik de az egész játék azon múlik nem a skilleden. A tag meg valszeg már sokkal többet játszhatott,ő már biztos tud olyanokat hogy hű most le tett egy ilyen lapot akkor ez freeze mage vagy valami,nah én ilyeneket nem tudok de ilyen szintű ellenfeleket kapok alap kártya paklival ergo a match system még továbbra is egy kalap fos mondjatok bármit is :)
    ui.: Streameket,versenyeket szoktatok ti nézni? Bullshit ahogy sokszor nyernek,de van egy jo kis youtube csatorna ahol pl a tag egymás után 2-3 Kel'thuzadot kapott egy másik lapból egy meccs alatt :) Ez már skill biztos mentálisan betudta folyásolni hogy mit kapjon,nah köszöntem :)
    ui.: Forsen streamjét tudom ajánlani amúgy mindenkinek,akkora bullshitek mennek a meccsei alatt hogy sírok a nevetéstől :D Jó nem a legjobb játékos rengeteg missplayt csinál de nem is egy béna kezdő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák