Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #40423 üzenetére

    módosítani is lehetne kicsit a lapokat, ott a hellfire: jó clear, de face, agro deckek esetén sokszor a saját sírodat ásod vele. Lehetne pl Choose one-s, pl csak a lényekre sebzel, vagy mindenkire. Nem kell 12 évesnek képzelni mindenkit aki egy fokkal bonyolultabb technikákat nem képes kezelni. Én is egyre kevesebbet játszok mert unom így, és még ha nyerő szériában vagyok sem dob fel. Mindig megy a csodavárás, hogy hátha a kövi expac jobb lesz.

    a héten kezdtem ismerkedni a Mtg-vel, és ahogy egyre jobban megismerem egyre több dolgot látok, miben jobb és mennyivel lehetne a HS-t jobbá, változatosabbá tenni, és nem feltétlen úgy, hogy 3x bonyolultabbá tennék meg még 9 mechanikával gazdagítanák, ahogy a magicben is van vagy harminc, vagy még több (igaz ezek közül sok folyamatosan kopik ki, de a legutóbbi kieggel is jött vagy 2 új). Elvileg a fejlesztők és balancerek, tesztelők nem maiak a TCG-kben, nem értem hogy nem látják, mi működik a gyakorlatban és mi nem (pl Joust). Simán elkezdeném rendszeresen, komolyabban de most nincs rá több tízezrem hogy elindítsak egy gyűjteményt életképes deckkel. Pláne ha olyanról van szó amibe 4 db 70 dolláros lap is kell [link] , legutóbbi Pro Touron sokan mentek olyan kontrollal amiben ez is volt - ún. Esper Controllal. De ott is vannak pro szinten totál SMOrc deckek, azon mosolyogtam magamban :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák