Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fendre

    tag

    válasz JNashville #38248 üzenetére

    Taunt sárkányok nélkül nem is tudsz dragon priestet játszani. Én most ezzel tolom. Ha az elején nem húzok kifejezetten rosszul, akkor igazából csak cabal priest tud nagyon megszívatni (vagy CW :N), amúgy bármit meg tud verni.

    Eddig kb. 50 meccset játszottam vele, nagyrészt casualban, hogy teszteljem. A pakli összetétele és pár gondolat hozzá:
    - 7 dragon + 2 dragon szinergiát használó minion -> mulligan érdekes kérdés, csak wyrmrest agentet és guardiant tartom meg belőlük kezdőkézben
    - 6 buff a 2 nővérekre (vagy tauntokra) -> nővérek közül inkább Fjolat érdemes buffolni
    - 5 board clear (holy nova, lightbomb, chillmaw) -> lightbomb rendkívül hasznos és kifejezetten törekedtem rá, hogy a minionjaim ellenállóak legyenek rá
    - 6 laphúzás: 2 pw:s, 2 drake, 2 cleric -> cleric-et csábító lerakni T1-ben, viszont szinte soha nem rakom le, mert akkor egyből elvesztem
    - 3 laptermelő: Nefa, Ysera, Nexus -> Mikor lerakom a Nexust 2 taunt mögé akkor már tudom, hogy csak pár kör van hátra a meccs végéig :)
    - Justicar és Thaurissan: jól illeszkednek a pakliba
    Ha valamit nagyon cserélni szeretnék, akkor Chillmaw és a 2 divine spirit lenne, amit le tudnék vágni. Power word: glory, garrison commander és a harrison lenne még jó, viszont a sárkány szinergiát nem akarom megbontani (mindig visszaütött mikor csökkentettem a sárkányok számát); pw:g pedig face/aggro deckek ellen lehet fegyver jugglerre/totem golemre rakva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák