Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz F-ECT$ #3351 üzenetére

    :R

    Igen, addig nem nehéz, sőt. 20-15 között sem vészes, 15-10 között kezd kicsit bedurvulni a helyzet, itt már legendek / epicek is jönnek, és nagyon ritka a gyenge játékos is. 10 alatt nincs még tapasztalatom, de valaki már elvitte innen 5-ig is.--> 1x voltam 19-en de visszaestem 20 -ra és csak majdnemhogy "rontottam" 20-on maradva... 3-at egymás után nemigazán nyerek.. :(

    arénát 1x toltam 3-at és 3 lose mageval...
    Ezen ne lepődj meg: nézz meg néhány videót, nézz streamet és gyakorolj. Teljesen más játékstílus kell oda, és sok múlik a lapválasztáson is. Néha a legjobbak is 0-3 győzelmet érnek csak el.--> igen, ezt észrevettem, mert olyan ellenfelek voltak akik epic / legendarí -val tolták :O

    Fireball-om van csak Pyro-m / legendary / rare-m 1db se.
    2 dolgot tehetsz: veszel paklikat, amikben vagy benne lesz vagy a felesleges lapokat betörve craftolsz; illetve rohadt sokat arénázol, és onnan szerzel paklikat.--> egy láma kérdés :D "hogy lehet törni" ? mert van olyan lapom amiből több is van.. (2-3db pl.)

    Gold-ból a deck / +kártya lapokra megyek, de eddig semmi extra nem esett...
    Hányat nyitottál? Olyan 20 paklinként esik 1 legend, és olyan 5-10 paklinként meg 1 epic.Y 5-10 biztos volt (nem számoltam) de 1db epic / legendary se esett még :N

    ja és megvan az a 20 mana-s kártya ami kb. semmire se jó.
    Jó az, de csak bizonyos játékstílushoz. Pl most elég népszerű egyes wari deckekben, illetve néhány control deckben is. (Hagyod magad levinni 10-15 hp közé, kiraksz 2 ilyet kb ingyen, és közécsapsz egy defendert.)--> köszi az infokat ! :R

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák