Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #3353 üzenetére

    Gondolom azért nyersz itt nagyobb %ban mert rankeden csak olyan ellenfeleket kapsz akik kb egy szinten vannak veled, míg unrankeden ugye van esélyed belefutni 1-2 gyengébb emberkébe is.

    Mondom..ötletem sincs hogy működik, de ha a legjobb lapokkal találkozom unrankeden is, akkor nehezen tudom elképzelni hogy rankeden jobbak lennének...lévén hogy nincsenek jobbak :D
    Az persze más tészta hogy rankeden, főleg magasabb szinten már nem nagyon fut bele az ember gyengébb játékosokba, de ettől még nem lesznek gyengébbek ugye az unrankedes paklik.

    Azt is kétlem hogy "hozzám igazodna" a rendszer az ellen sorsolásánál mert nekem összesen 2 legend lapom van az is 2 külön pakliba, mégis 10ből8szor tuti hogy legalább 1-2t kijátszanak ellenem..
    Meg az a tegnapi warri deck..több epicet játszott ki 1 meccs alatt mint ami nekem összesen van. :B

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák