Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz opzozi #26064 üzenetére

    csakhogy a felmérések szerint az átlag HS játékos olyan buta, mint a föld, a Blizzard legalábbis ezzel magyarázza, hogy miért van csak 9 deck slot, illetve hogy miért nem lehet normál paklit kapni arénában, szerintük ezektől az egyébként csak atomfizikusok számára játszható játékuk túl bonyolulttá válna.

    állítólag van, akinek a kollekció sem elég átlátható, nekik csak azt tudom ajánlani, hogy játsszanak UNOt vagy passziánszt.

    (#26066) .OM.: hunter és a lategame? ne vicceljünk már :) erre írtam, hogy fixen kellett valami 3 dmg removal kezdő kézbe, hogy ne legyen para. a hexet meg aztán nagyon value ellőni egy undertakerre, mikor ott van nála a két highmane, plusz ha sámánnal az a harmadik köröd, hogy le kell hexelni egy undertakert, akkor már mindegy is.
    a hunternél ráadásul ott van a beast szinergia, ami egyértelműen a legerősebb a játékban, plusz még mellé a DR is. értem, hogy mit mondotok és nem azt mondom, hogy feltétlenül így kellett hozzányúlni a laphoz, de hozzá kellett.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák