Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Na addiktok, kéne egy kis szemrevitelezés és fejlesztési javaslat.

    Pala deck (elvileg midrange) #1 kódnevén Luther

    (+Guardian of Kings)

    Pala deck #2 (leendő) kódnevén Kálvin

    (+Sunwalker, Guardian of Kings, Stormwind Champion)

    Az első paklival win streakkel lementem 16 3*-ig, aztán nem tudom kezelni a deathrattle-s és tolvaj priest deckeket, le is dobtak 17 1*-ig. Aztán összedobtam poénnól deck Kálvint és egymás után 2 casual, majd 2 ranked win :F Fura, de bejött a spell damage, 3-4dmg Consertation már jó valamire, emellett mind a négy menetet úgy nyertem meg, hogy volt a boardon 2-3 kis minion, lement a két Raid Leader, kaptak Mightot és bele az arcába az ellennek. A négy menetből kettő priest volt, lightwell + lightwarden (+cleric) kombóval, de a 10. kör környékére kihullottak.

    Nos, az első deckhez kellenének olyan változtatások, amivel fel tudom venni a kesztyűt propoestek ellen, a másodikra meg egy besorolást és átalakítási irányt is kérnék. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy nincsenek Naxxos lapjaim, rare és legendek, valamint csak 40 dustom van. Ha betöröm a nem használtakat, olyan 200 összejöhet (Onyxiát nem szívesen töröm még).

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák