Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz ollie #183 üzenetére

    Ez nem meglepetés, hanem egy jól felépített pakli :) És némi mázli azzal, hogy mi jön a kezedbe.

    Például tegnap játszottam egy meccset priesttel, az ellenfél is priest volt. Mivel nem én kezdtem, ezért kaptam egy Coin lapot is. A kezemben volt egy Goldshire Footman (1 mana, tauntol, 2 hp, 1 attack); egy Power Word: Shield (1 mana, +2 hp-t ad egy lehívott lapnak és húzhatsz egyet) és egy Inner Fire (1 mana, egy minion attackját azonos szintre hozza, mint a hp-jét). Kijátszottam az első körben a Footmant, ellőttem a Coint és rátettem a Shieldet; a húzásból bejött a 2. Shieldem is. A 2. körben az ellenfél nem sebzett; a Footman megkapta a 2. Shieldet - így már 6 hp-ja volt - és rátettem az Inner Fire-t... azaz 2 kör után ott állt egy 6/6 tauntos minion, és amilyen szerencsém volt, az ellenfélnél nem volt egy Shadow Word: Death kézben. 7 vagy 8 kör alatt nyertem ennek a mázlinak köszönhetően :)

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák