Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#17851) Ps Vita válasza dilipok (#17850) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Pont erre gondoltam :))

(#17852) GoTReX

GoTReX
(őstag)

Nagyon komoly ötletek,biztos bombázzák is őket hasonlókkal,bár kétlem hogy ilyen szintre elmenne.

(#17853) P00By válasza netpeti98 (#17808) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Nekem most az összes eddig :D

(#17854) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

Amaz most nyit 201 boostert :DDD :DDD

Eladó: Ferrari F40 - 10248 LEGO

(#17855) F-ECT$ válasza ollie (#17847) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Lock küldim van, gondoltam letolom gyorsan Zoo-val rankeden. (Jöhet a gyűlöletcunami :U ) Elég szarul indult: 0-2, majd jött egy pala. Itt sem álltam rózsásan, mivel egy consec takarította a boardot, majd a következő körben volt a kezemben 2 SF, DG, és még 2 lap. Gondoltam eltolom az egyik SF-et (a pala még 26 hp-n volt, így be kellett vállalni egy kis kockázatot), ami persze elvitte a DG-t, erre rögtön tolta a well played-et. A végén sikerült fordítani, és akkor BM-et toltam, amekkorát csak tudtam ;]

Tanulság: csak akkor BM-elj, ha nem üthet vissza.

Dive ever, work never.

(#17856) zws válasza PhobioNN7 (#17854) üzenetére

zws
(senior tag)

Egy nyitásban leeroy, cenarius és gorehowl... inkább nem mondok semmit :D

(#17857) fogtunder válasza PhobioNN7 (#17854) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

és mit nyitott :Y

szerk: lassú voltam :D

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17858) GoTReX

GoTReX
(őstag)

Twitch Srác 5perce csak nyitogat..... 200 Pack.

Elég kiábrándító,hogy valakinek így megy....

[ Szerkesztve ]

(#17859) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Wtf?! Gorehowl egy ütés után eltűnt :Y

(#17860) fogtunder válasza P00By (#17859) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

miniont ütöttél vele, vagy arcba?

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17861) salaam válasza GoTReX (#17858) üzenetére

salaam
(senior tag)

Amaz egy jó játékos és szórakoztató streamer. Megérdemli a subokat és a támogatásokat, ha van, aki jó szívvel adja. És kap ő annyit egy hét alatt, amiből megengedheti, hogy kibontson 201 paklit :K

[ Szerkesztve ]

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#17862) P00By válasza fogtunder (#17860) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Jaj tényleg, de hülye voltam :D Pedig tudom! Nem kéne mellette 3 dolgot csinálni, csak kettőt és akkor talán nem bakiznék ekkorákat :B

(#17863) PhobioNN7 válasza fogtunder (#17857) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

bizony, csak pislogtam :Y

(#17864) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

24 baglyot nyitott(vagy a mostani nyitásaival ennyi lett pluszba) Amaz. Erre Frosen chat-en kapja erről a kommenteket, csak nem vágja, h miért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17865) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Loatheb nagyon jóra sikeredett. Miracle nagyon szereti ;]

(#17866) fogtunder válasza P00By (#17865) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én is pont most futottam össze eggyel, elég jól kijött, T5 charge druid, T6 Loatheb + argent squire, T7 lore, aztán feladta.

(#17867) P00By válasza fogtunder (#17866) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Remélem nem fognak hozzányúlni(5 -> 6 mana)!

(#17868) Watto1991 válasza P00By (#17867) üzenetére

Watto1991
(senior tag)

Pedig kellene. 5-ért 5/5 + OP képesség... nerf inc.

(#17869) DaveNo1 válasza P00By (#17865) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Márha feljön, Miracle szerintem még használható maradt, ráadásul saját Miracle deckembe is beleraktam Loathebet mert annyira jó lap, hogy bárhova befér. Magek viszont teljesen eltűntek a metából, ellenük Loatheb win lap.

You are not prepared.

(#17870) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17869) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Engem már szívatott 1-2 duplicates mage.

Dive ever, work never.

(#17871) GoTReX válasza zws (#17856) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Ezek annyira ritka lapok lennének? :B

(#17872) zws válasza GoTReX (#17871) üzenetére

zws
(senior tag)

2 legendary és 1 epic, már ha egy nyitásban van epic lap képes örülni az ember, egy legendnek végképp, na de hogy így együtt ezek, azért az sok(k). Ráadásul a leeroy nagyon alap sok deckben, gorehowl is egy warinál, cenarius meg kihalóban van, de azért az se rossz.

(#17873) PhobioNN7 válasza zws (#17872) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

pontosan, brutális nagy szerencse kell hozzá :Y

(#17874) GoTReX válasza PhobioNN7 (#17873) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Hmm nekem egy Epicem van,az is DeathWing:) Ellenfeleknél gyakran látok.De a gold ,az animált hátterével... :)

(#17875) F-ECT$ válasza GoTReX (#17874) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Az Legend, nem Epic ;)

Más: ki mit használ trackingre?

Dive ever, work never.

(#17876) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Vicc, hogy már a 4. ranked meccset vesztem el Loatheb miatt, aki minden pakliban bent van már ,csak nekem nincs :W :W :W

(#17877) Gyuri27 válasza Redcaster (#17876) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Pedig ingyenes. :)
Amúgy meg silence és kész is.

Sokkal bosszantóbb a tojás. Ami a rush, zoo deckekbe kellett mint egy falat kenyér. Mert ha 4-5 körben van még hp-d és tolhatnád tisztára a boardot. Nem tudod, mert a másiknak ott lesz 2 4/4 minion.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#17878) ollie válasza Gyuri27 (#17877) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Silence nem hat rá, mert az battlecry tulajdonság, neki meg ugye azért nincs, mert elveszett a goldja, amikor meg akarta nyitni az új szárnyat.

(#17879) Gyuri27 válasza ollie (#17878) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Az elsőt nem tudtam, sorry.
A második meg sajnálatos.

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#17880) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17870) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Mit duplikált? Én még nem nagyon találkoztam minionos mageval.

You are not prepared.

(#17881) zws válasza DaveNo1 (#17880) üzenetére

zws
(senior tag)

Lenne Leeroyom, biztos kijátszanám duplikálásra :D

(#17882) whitezo88 válasza DaveNo1 (#17880) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Doomsayer vagy loatheb is jo duplikalni tobbek kozt.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#17883) DaveNo1 válasza zws (#17881) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ja de ha van más gyengébb lény lent akkor úgyis azzal kell kezdeni. Secretek kezelését idővel ki lehet tanulni (+ ki is lehet számítani mi lehet az).

Amúgy ma Warlock + Shaman kihívás jön, legjobban várt két class lappal :K Shamannal durva kombókat lehet majd csinálni, főleg, hogy Baron is lesz. Locknál meg kíváncsi vagyok hogy fog működni a lap.

You are not prepared.

(#17884) Redcaster válasza DaveNo1 (#17883) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Ja, jó lesz, főleg ha olyan simán fog kijönni, mint egy hete a 2. szárny ;]

(#17885) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17880) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Az első Facelessezett egy Cairne-t tőlem és azt, a másodikra nem emlékszem, de annak az lett a vége, hogy nekem elfogytak a lapjaim, neki meg még mindig akadt lénye. (+4 lény elég durva előny a végjátékban.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#17886) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ez a játék engem szívat: trackingnél mit húzok fel az elején? starving + 2 savannah...vagy kombót bukok kb. vagy a két legnagyobb lapomat a pakliból :(((

You are not prepared.

(#17887) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Átlagos arena meccs, avagy miért nem sikerült mostanában a fórumról senkinek sem a 12 win :)

Dive ever, work never.

(#17888) DjDanee87 válasza whitezo88 (#17882) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Doomsayert ahhoz meg kell ölnie az ellenfélnek. Persze akkor nem rossz, mert belevitt 7 dmg-et minimum, és köv körben is ki tudsz tenni megint 1et. De ha nem öli meg akkor a te köröd elején öli meg magát, és olyankor nem aktiválódik már a secret.

(#17889) fogtunder válasza whitezo88 (#17882) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

fú, én a múltkor nagyon bele szaladtam egy fagyis varázslóba, totál elfelejtettem, hogy van már duplicate és kiraktam a BGH-t a moltenjére, ő meg kapott kettőt kézbe. meg tudtam oldani végül, de jött a well played és a thank you teljesen jogosan.

(#17890) Joci93 válasza P00By (#17867) üzenetére

Joci93
(senior tag)

[link]

Itt már Loatheb 6 manáért van

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17891) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hja hogy ma jön a kövi szárny? Akkor szombat körül talán meg is tudom venni :DDD

Joci93 Viszont ott 6/6..szóval lehet ezt variálták az 5manás verzióra.
Persze lehet hogy 6/6ra húzzák.. :K

giorgio "és kiraktam a BGH-t a moltenjére, ő meg kapott kettőt kézbe. meg tudtam oldani végül, de jött a well played és a thank you teljesen jogosan."

Ezt nem értem..akkor hagyni kell ezután a Giantot a boardon nehogy 2 legyen belőle? Akkor a kövi körben az arcodba tol egy kevés dmg-t..főleg ha mondjuk 2 van lent.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17892) F-ECT$ válasza fogtunder (#17889) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ha meg nem ölöd meg, akkor következő körben 8 dmg-t kapsz. Igaz így ismét ki tudta rakni 2x, de ekkorra neked már lethalod is lehetett.

Joci93: már megint nem lesz jó 5 manás legend? Marad a spectral knight...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#17893) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Jó lap ez a webspiner, most egy King Krusht adott :C

You are not prepared.

(#17894) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17893) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Tegnap én is toltam hunterrel, és kaptam tőle Krush-t, meg Beast-et is. Ettől függetlenül Krush nem olyan jó lap, és a Webspinner random is meg tud viccelni: 28 lapot tud idézni, aminek kb a fele jó csak, és azok se minden szituációban.

Dive ever, work never.

(#17895) NyalokAA válasza F-ECT$ (#17894) üzenetére

NyalokAA
(fanatikus tag)

Nekem előszeretettel ad muklát zoo lock ellen meg rush rugó ellen :D szoktam neki örülni...

(#17896) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17894) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ma idézett nekem Maexxnat, Beastet, Krusht, de Captain Parrotot is :C Olyan szempontból nem rossz lap, hogy +2 lap a deckbe.

You are not prepared.

(#17897) fogtunder válasza F-ECT$ (#17892) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

azt kihagytam, hogy volt lent két mirror image 0/2 is :DDD

(#17898) Tyler Durden válasza Redcaster (#17876) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Ne aggódj nem sokáig kell elviselned, nerfbunkó majd megsimogatja ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17899) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17891) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Gyors deckekkel gyorsabban be lehet most darálni a maget, minthogy ilyen trükkökkel élni tudjon. Főleg ha Loatheb is kézben van és kritikus körben ki tudod játszani, akkor a mage max valami miniont tud lerakni, AOE-t viszont nem tud tolni. Amióta kijött Plague Quarter én se rankeden se casualban nem találkoztam Mageval, és ez nem vicc.

És akkor most jött még csak a Spectral Knight, ami abszolút az anti mage/miracle/priest lap lesz.

You are not prepared.

(#17900) fogtunder válasza DaveNo1 (#17899) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

kíváncsi vagyok, hogy a spectral knight milyen hatással lesz a chillwind yeti használatára, szerintem durván le fogja váltani.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.