Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    az új WD RED Plus WD40EFPX most újabban 5 secenként kattan (nem szó szerint kattan inkább hasonlít a coil whinera, biztosan ismerős mert az a tipikus hdd hang), nem zavarna ha zajos lenne, de ez olyan mint a régiek amikor írás olvasási folyamatot végeztek és akkor klikkeltek mint a bolond

    gondolom ez nem hiba, ilyet fogtam ki, viszont az őrületbe kerget, de olyan is van hogy órákon át csendben van, nem tudom mi idézi elő, független attól hogy használom-e vagy nem (win11)

    szoftveresen lehet ezzel kezdeni valamit? garanciával gondolom semmi értelme próbálkozni, mert egyébként hibátlanul műküdik

    esetleg ez hatással lehet az élettartamára? mert akkor nem tárolok rajta, csak ideiglenes adatokat

    hd sentinel szerint 100/100-as "A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem."

    talán ez is rendben van (bár gyakorlatban bármit ír vagy olvas egyáltalán nem megy 60-70 mb/s fölé, talán ritkán egy pillanatra 90-re, nem tudom az normális-e)

Új hozzászólás Aktív témák