Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz VoidXs #66730 üzenetére

    Mondjuk,ha mar annyira benne vagy,esetleg lehetne nem ajanlott gyartokat vagy markat is megemliteni.Kapasbol az Aunat ide sorolnam (sajat tapasztalat).Szep es jo,hogy olcson van erosito meg komplett rendszer,de inkabb garazsba(se) valo,felteve ha hajlando minden funkcioval mukodni :U

    [ Szerkesztve ]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

  • ada19

    senior tag

    válasz VoidXs #66730 üzenetére

    Köszi, szerintem ezeket érdemes lenne beleírni hogy kézzelfogható legyen. A 200k-s választásokkal egyetértek, bár ahogy szétnéztem ez nekem inkább a 250-300k kategória. Most hirtelen 3 Taga szettet találtam akciósan 95k-ért + AVR + sub + kábelek (még olcsó kábelekből is + HDMI + subkábel azért röhögve összejön egy 20-30k-s kiadás).

    Szerintem az ársávokat az alapján érdemes belőni amit bármikor meg tudsz venni, és nem AVX-ről vagy eBay Kleinanzeigen-ről kell vadászni - és még mielőtt valaki félreértené nem az új termékeket promótálom, csak többször voltam úgy a "piacon" hogy hónapokig vadásztam valamire. Tekintsünk arra úgy hogy azok extrák.

    #66731Gubu0101: ez mindig nézőpont kérdése lesz. Szerintem pontosan ugyanoda tartoznak a Samsung/Panasonic/Sony nevetséges "házimozi" szettek. Fel sem merülne bennem soha hogy ajánljam valakinek (saját tapasztalatok alapján), jobban elköltött pénz egy 2.0-s rendszer ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    Mégsenem

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz VoidXs #66730 üzenetére

    ld az updatelt teljeset

    Av-vevonel lehet egyszerubb lenne erositot irni mindenhol egyebkent (es leirni, hogy av-vevo).

    arkategoriak igy jobbak. atmos hangszorobol a legolcsobb par amit talaltam 5.1.2hoz az 130 euro korul (akcioban) a dynavoice, de ahhoz eleve olyan erosito is kell, ami tud atmost. nem vagyok benne biztos, hogy kabelekkel egyutt realisan 500 alatt ertelmes hangfalakkal ki lehet hozni. 500bol inkabb 5.1 fele mennek, ugy akcioban (jol) veve abba mar belefer ket normalis allo hangfal, passzolo centerrel, hatsokkal es a celnak megfelelo HDMI kabelekkel.

    egyebkent lehet a teljes 3d soundot at kene iranyitani a haladoba. nekem egy Klipsch 5.2es rendszerem van, anno neztem, hogy meg kb 400 euro lenne ebbol 5.2.2ot csinalni passzolo hangfalakkal. plusz buknam a bi-ampot a frontokon, bar annak megkerdojelezheto az ertelme.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák