Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Nemir Ombe #13336 üzenetére

    Most már szinte száműzve lesz lassan a Dali általad. Nem kell feltétlen listaáron hozzájutni, úgy mint pl nem csak Canton szerezhető be nem listaáron. Bár nekem sem nagyon jött be a Zensor(meghallgatáskor) , de pl az Opticon-t a sok közül választottam és ezt nem úgy írom mert az van, hanem direkt az lett. Az hogy nem szól jobban mint a másik az is relatív, neked kedves Ombe lehet nem tetszik, de attól még NEM rossz.(Mert írtál már olyat is hogy a másik jobban szól) Kinek mi, nekem meg lehet a másik nem jön be, sőt nem is jött be.
    Pl itt alant a teszt-el szinte majdnem teljesen egyetértek, kivéve azt hogy fárasztó, mert hogy figyelni kell rá, jómagam meg nem tudok szabadulni tőle, ha elkezdek zenét hallgatni és számomra üdítő, nem fárasztó, bár lehet nem negatív értették. Nem bántás, de az ilyen "ítéleteknek" oly szubjektív elfogult kicsengése van.
    Szóval van az jó áron is... ;) Ja és ezen az áron ami itt alant van azzal a sub-al nem is drága(Bár a sub az az.BBéci szerint nagyon jó sub)
    A teszt írás :B : [link]

    [ Szerkesztve ]

    Kereskedőnek akkor se higgy, ha ló legel a sírján!

Új hozzászólás Aktív témák