Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz evitiguF #49796 üzenetére

    Én csak leírtam a véleményem az általad kérdezett szettről, mivel ÉN már hallottam ezt és NEKEM nem tetszett, DE ez semmit sem jelent! Én általában mindig a saját meghallgatást/próbát javallom minden esetben, mivel nem vagyunk egyformák ugye👍 Ez a "fikázás" meg a többi dolog amit írtatok, erre csak azt tudom mondani, hogy higgyétek el,hogy itt sokunk nagyon sok tanulópénzt befizetett, amíg eljutott egy adott általa jónak ítélt rendszerhez stb...és sok esetben, hogy ezeket a fölösleges pénzeket az ide látogató"kezdőknek" ne kelljen befizetni, ezért van az, hogy valamit "lefikázunk" és egyáltalán nem ajánljuk a megvételét Pl! Hangsúlyozom, teljesen szubjektív ez is mint minden más az életben, tehát az, hogy nekem valami nem tetszik az másnak ettől még lehet a non+ultra! Viszont ha ennyire az, akkor meg nem kell semmilyen fórumokat látogatni/kérdezősködni, mert a végén úgy is azt vesz az ember amit akar, lásd a te esetedet! Egyszóval teljesen felesleges köröket futni, amit jónak érzel azt kell megvenni és élvezni az otthonodban 😁
    Szerintem amikor párt választ magának az ember, abban sem kéri senki tanácsát, ott is a szívére hallgat az ember, na ez is hasonló 👍

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 854 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák