Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxlongikaxx

    aktív tag

    válasz Mikisys #27931 üzenetére

    Talalhato a neten megfelelo elo erosito kapcsolas, amiben meg van erosites allitasra hasznalhato DIP kapcsolo is. Tapegysegnek pedig 2 db 9V os elemet hasznal ugyhogy nevezhetjuk zajtalannak. Bemenetnek pedig nem is a mikrofon bemenetet hasznaljuk hanem a line in -t ha meg jol emlekszem, radasul a mero szoftverek kepesek arra hogy a line in es a out ki/bemenetek osszekotesevel kikompenzaljak a hangkartya eltereseit. En is ilyet epitettem, es ezzel mertem, nem mondom azt hogy tokeletes de arra tokeletesen megfelel hogy a valtot a meresekkel megtervezzuk. Velemenyem szerint, bar en csak ugatom a szakmat, arra jo hogy megmerd az atvitelet a magasnak es a melynek, ha az erzekenyseg nem is a pontos erteket mutatja de pontosan megmutatja az elterest a ket hangszoro atvitele kozott, ezaltal megtudod epiteni a megfelelo valtot. (ha megfeleloen beallitottad a hangkartyat illetve eredeti WM kapszulat hasznalsz fantom tappal akkro eleg jo eredment lehet elerni) Az egesz rendszer kerul mondjuk 2000Ft ba es akkor mar a 9V os elemek arat is beleszamoltam. Mig egy mero mikrofon ara kb 30 ezer forint.

    En nem azt allitom hogy az utobbi a jobb megoldas, en csak azt mondom hogy ha valaki ert az elektronikahoz es eleteben epit mondjuk 2-3 hangfalat akkor lehet hogy ez is megfelelo lehet.

Új hozzászólás Aktív témák