Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Dr. Akula #3 üzenetére

    A rekord a Zaunkoenig M1K 23 grammal. Második az M2K 24-gyel, de azon már van görgő is.

    Igaz, az ott kezdődik, hogy fényes vagy homokfúvott szénszálas kompozit unibody shell. Aztán úgy folytatódik, hogy PMW 3360 (elég mindenre, ha ezzel nem lövöd meg, amit kell, az user error), japán Omron D2F-01F-ek mindenhol, Alps encoder, kerámiával bevont polikarbonát görgőkerék, Corepad szintű (0,7 mm-es) virgin grade PTFE és működő driverless 8 kHz.

    Már az egyedi tervezésű, négyrétegű NYÁK-ja is egy kisebb work of art, mindenhol az utolsó tizedgrammig optimalizálva van. A weboldal annyira részletes, hogy még azt is megtudod, hogy a kábelben pontosan milyen rézszálak futnak és milyen szigetelés van rajta.

    Ennél még megértem a 300 eurót, főleg, hogy két német arc csinálja, egyesével, kézzel rakják össze a megrendelést követően, majd tesztelik, és csak akkor küldik el, ha minden karaj; ezért is volt a várakozási idő 8 hét + 30 napos, feltétel nélküli pénzvisszafizetéses garancia a 2 éves jótálláson, illetve az értékbiztosított, ingyenes szállításon kívül.

    Ha fingertipes lennék, már rég vettem volna egyet, és kiszálltam volna az egeres móku egérkerékből.

    Idén jön az M2S és az M3K. Kíváncsi leszek, hogy mit hoznak össze a srácok.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák