Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Penguin95 #29 üzenetére

    1) Miért akarsz te a Crysis első részével (kiadásával) játszani mikor már megjelent a Remastered tehát a mai hardverekre írt verzió jobb grafikával és teljesítménnyel?
    Nekem is meg van az első rész és hülye lennék még egyszer feltelepíteni most, hogy már a Remastered is meg van. Jobb key oldalakon fillérekért beszerezhető.

    2) Te magad is írtad hogy van visszatérítési opció. Tehát most is van Demo csak éppen fizetős. Ha van 25k-d akkor azt mindig fel tudod használni "Demo"-k vásárlására.
    Arról meg nem a Steam tehet, hogy ennyibe kerül valami az "előremegyünknemhátra" országunkban.

    3) Ezért nem játszok online szarokkal főleg mióta tudom, hogy nincs olyan játék amiben ne csalnának, én csíterek ellen biztos, hogy nem fogok gémelni pláne nem órákon át.
    Amit elbuktál az tényleg dühítő de azt se felejtsd el, hogy amikor egy online szolgáltatást igénybe veszel azt a szolgáltató bármikor visszavonhatja/megszüntetheti indoklás nélkül. Ez így van a tárhelyekkel meg minden mással is. Próbáld meg beperelni őket gyanítom hogy ők nyernének mert van erre védelmük hidd el.
    Mint ahogy az ÉDÁSZ-nak is volt anno amikor tönkre ment a PC-m a sok 1mp-es áram kimaradás/ingadozás miatt.
    Ügyvédhez mentünk hogy kipereljük belőlük a fél millás PC-m árát. Tudod mi jött vissza válaszként? Van erre nekik ISO szabványuk ami megengedi ezt a fajta áram kimaradásos dolgot. Aszonta az ügyvéd hogy nem érdemes perre menni mert akár több évig is elhúzódhat és nem is biztos hogy nyersz. Na ennyi volt. Ez ugyan így van máshol is.

    Zárásképpen én meg azt tudom írni neked, hogy magadra vess ha egy ilyen modern világban nem vagy képes felmenni YT-ra és megnézni egy játékról videót.
    Régen nem volt ilyen most erre is van lehetőség. Már szinte a megjelenés előtt komplett végig játszásokat találni a neten. Ha ezeket te nem használod ki akkor így jártál vegyél csak vaktába gémeket aztán anyázz.

    Nem kell ide wárez, van ez a világ már olyan modern, hogy mindenről meg lehet tudni mindent. Vannak film kritikák, játék elemző weboldalak minden.

    Engem az jobban felmérgesít, hogy megveszek egy játékot ami tényleg jó a közösség szerint is aztán a másik 16312 user meg le..kórozza ingyen.
    Ja és akkor még gameplay-t is tesz fel belőle amivel persze akár pénzt is kereshet YT-on.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • bryant56

    aktív tag

    válasz Penguin95 #29 üzenetére

    "Zárásképp egy negyedik indokot is adnék. Régen ha tetszett egy játék, nagy eséllyel kipróbálhattam azt. Ennek a neve demó volt, aminek keretében játszhattam a játék egy részével, majd ha tetszett amit látok, megvehettem a teljes kiadást. Ezek hol vannak most? Tök jó, hogy x óra játékidőig kérhetsz visszatérítést a legtöbb áruházban, csak ezt jól tudják a fejlesztők és kiadók is, és épp ezért sokuk direkt úgy csinálja meg a játék elejét, hogy csak később láthasd meg azt, hogy nem azt kapod a pénzedért amit vártál."

    A demónál pontosan ugyanezt eljátszhatnák a kiadók. Amennyire emlékszem a demókra ott általában az első vagy első két pályát vagy szakaszt tudtad végig vinni. Ott ugyanúgy meglehet csinálni az első két pályát nagyon jóra és az összes többit leszarni. S pont ugyanott lennél, mint most, hogy 2 óráig visszakérheted a pénzedet.

Új hozzászólás Aktív témák