Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz nonsen5e #38 üzenetére

    A sok VRAM-nak az a lényege hogy ne legyenek "stutteringek" meg újra töltődő textúrák mint amilyen nálam is volt a Steelrising-ben.
    Ha egy VGA-n semmi mást nem változtatsz csak növeled a VRAM-ot a "végtelenségig" egy idő után semmit nem fogsz észre venni belőle nem lesz semmivel több FPS-ed.
    Ahogy a több RAM a PC-be sem fogja lecsökkenteni a betöltési időket egy idő után.

    SMC:
    Ha a játékot a VGA-dnak megfelelően állítod be akkor nem lesz baj. De ne próbáljunk meg 4K-ba játszani GTX 285-el.
    Nem okos vagyok csak tapasztalt, azt írom le amit láttam DOS meg Win 3.1 óta, nem azt amit úgy olvastam a fészbúkon meg a random 22. fórumon.

    Kolbi_30:
    Azért szabadultam meg a 6900XT-től 1 héten belül mert nem volt baj a driverrel. Még szerencse hogy akkor volt a VGA válság és annyiért el tudtam adni amennyiért vettem.

    Na de ez már kezd átmenni a szokásos flémbe amit gyűlölök. :B
    Ezen a fórumon mindig lesz olyan aki megmagyarázza az ellenkezőjét a SAJÁT tapasztalatomnak tudom ezt is tapasztaltam. :DDD

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák