Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz Dr. Akula #31 üzenetére

    Soha nem volt még problémám DRM-el ezt komolyan mondom neked. :K
    Olyan volt hogy esetleg valami lassan indult el mert előtte lefutott az AntiCsít meg ilyen olyan dolgok de hogy ne indult volna el játék olyan nem volt. :N

    De ez nem meglepő, nálam sok olyan hiba nem volt ami másnál meg igen.
    Cyberpunk-ot 1.05-tel toltam végig, nekem nem voltak elrepülő autók meg útra hajló pálmafák meg textúra hibák sem, pedig akkor ezek a bugok még mindig jelen voltak a YT videókba ebben a verzióban.
    A játék vége felé volt pár bug aztán ennyi volt. Számomra 10/10 volt a game.

    Sőt DOS-os korszakom óta talán a Cyber volt az egyetlen amibe a legtöbb bugot felfedeztem holott írtam, hogy még annyi sem volt mint másnak.
    Pedig rengeteg játék megjelenésnél már az első verziókkal toltam.

    Legtöbbször grafikai hibákkal találkoztam, de általában a game ready driver hiánya miatt és azok is olyanok voltak amiktől még lehetett tovább tolni a gémeket.
    Szal pl nálam a bugos játék megjelenés nem elrettentő dolog és egy ideje már nem is veszek megjelenés után gémeket és nem az állapotuk hanem az áruk miatt.

    Mondjuk lehet nem egy Low budget PC-vel kell nekiállni tolni a top gémeket és akkor lehet nem futnának bele annyian hibákba.
    A 3080 10GB VRAM-ja 1440p-ben pl nálam már kevés volt a Steelrising max beállításaihoz és textúra hibák léptek fel. Tehát nem a játék hibája volt hogy ilyen gyér VGA-m volt. A 3080-at már a megjelenésnél 12GB-al kellett volna kiadni mint ahogy azt tette is az NV utólag.
    Amint visszavettem a Textúra opciókból eltűnt a hiba a játékban.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák