Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobrooney

    senior tag

    válasz dni #14 üzenetére

    Szia!

    Boardy-val egy "baj" van, hamar rá lehet kattanni :))

    Én viszem magammal mindenhova (boltba is), egy boltban sem szóltak érte, csak kifele menet egy pár aki ment be vásárolni, hogy "ide már csak rollerrel engednek be?", de nem igazán érdekeltek. Árkádba is be vittem, ott sem szólt érte senki (igaz ott nem gurultam vele csak toltam).
    Esőt szerintem bírja (én mondjuk rendeltem hozzá sárvédőt), és a kerék alapján ez nem fog megcsúszni olyan könnyen.
    Telet várom vele, de száraz hidegben nem hiszem hogy sok gond lesz vele, de hóban is biztos kipróbálom ha más nem csak a parkolóban.
    Padkák: én többnyire, ha nincs bringásoknak kialakítva vagy nagyobb mint 5cm a padka én leugrok róla és átgurítom szépen (de lehet csak a régi rolleres beidegződéseim még).

    Bringa vs Boardy:
    + elő se vettem azóta a bringát mióta meg van
    + oda viszed ahova akarod, nem kell kint hagyni sehol
    + én kb 3km oda 3km vissza útra szoktam használni, és nem erőltetem magam halálra, a másik rolleren már azért meg szoktam izzadni rendesen ekkora távon

    Én hirtelen ennyit tudok.

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    válasz dni #14 üzenetére

    Én is unom a gyaloglást, úgyhogy meg tudlak érteni. :D
    Nézd, én is végigjártam a bringa-ebringa-escooter-kickscooter vonalat.

    Nekem a mozgás miatt is jónak tűnt a roller, illetve a helyigénye és a súlya miatt, illetve, mert kisebb a karbantartásigénye, mint akár egy bringának, az e-rollerekről nem is beszélve. (Én nem vagyok nagy barkácsoló, nincs is érzékem hozzá.)

    A bringát szerintem inkább kell félteni, és járdán nem is mehetsz vele (szabályosan).

    A Boardy nekem pont úgy válik be, ahogy elképzeltem, olyan szempontból, hogy mindig ott lehet menni vele, ahol "gondolod", mintha gyalogosan mennél, csak gyorsabban.

    Írták a másik topikban, hogy az eső, víz ezeknek sem tesz jót. Én azért ezt annyiban vitatom, hogy ha normálisan letakarítod néha és nem hagysz rajta hetes sarat, szerintem azért jópár évig nincs gond vele, de legalábbis úgy "beázni", mint egy elektromos, nem fog tudni.

    Szólni nem szóltak még érte, pedig a legtöbbször elektromosnak nézik.
    Tegnap mondta is egy kisfiú az apukájának, hogy "apa, ilyet vegyél, ilyen elektromosat", meg is mosolyogtam. :)

    (#17) kotibor
    Hú ez is de klassz. Hol lehet kipróbálni? :D
    Engem most elkapott az, hogy lehet, még a Boardynál is nagyobb kerekű valamit kellett volna venni, és azzal még jobban tudnék haladni. (Most szigorúan kickscooterre gondolok.)
    Meg nem lehet, hogy a Boardynál a rugózás/komfort elvesz azért a mozgási energiából? Egy merevebb vázhoz képest.

    (#13) Bobrooney
    Igazad van, de nekem olyan jólesett leírni. :)
    Szerintem azért egy kis promó akkor is kijár a hagyományos rollereknek. :K

    Nem gondol mindenki minden aspektusra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák