Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    válasz dni #14 üzenetére

    Én is unom a gyaloglást, úgyhogy meg tudlak érteni. :D
    Nézd, én is végigjártam a bringa-ebringa-escooter-kickscooter vonalat.

    Nekem a mozgás miatt is jónak tűnt a roller, illetve a helyigénye és a súlya miatt, illetve, mert kisebb a karbantartásigénye, mint akár egy bringának, az e-rollerekről nem is beszélve. (Én nem vagyok nagy barkácsoló, nincs is érzékem hozzá.)

    A bringát szerintem inkább kell félteni, és járdán nem is mehetsz vele (szabályosan).

    A Boardy nekem pont úgy válik be, ahogy elképzeltem, olyan szempontból, hogy mindig ott lehet menni vele, ahol "gondolod", mintha gyalogosan mennél, csak gyorsabban.

    Írták a másik topikban, hogy az eső, víz ezeknek sem tesz jót. Én azért ezt annyiban vitatom, hogy ha normálisan letakarítod néha és nem hagysz rajta hetes sarat, szerintem azért jópár évig nincs gond vele, de legalábbis úgy "beázni", mint egy elektromos, nem fog tudni.

    Szólni nem szóltak még érte, pedig a legtöbbször elektromosnak nézik.
    Tegnap mondta is egy kisfiú az apukájának, hogy "apa, ilyet vegyél, ilyen elektromosat", meg is mosolyogtam. :)

    (#17) kotibor
    Hú ez is de klassz. Hol lehet kipróbálni? :D
    Engem most elkapott az, hogy lehet, még a Boardynál is nagyobb kerekű valamit kellett volna venni, és azzal még jobban tudnék haladni. (Most szigorúan kickscooterre gondolok.)
    Meg nem lehet, hogy a Boardynál a rugózás/komfort elvesz azért a mozgási energiából? Egy merevebb vázhoz képest.

    (#13) Bobrooney
    Igazad van, de nekem olyan jólesett leírni. :)
    Szerintem azért egy kis promó akkor is kijár a hagyományos rollereknek. :K

    Nem gondol mindenki minden aspektusra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák