Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simon105

    tag

    válasz MaxxDamage #76003 üzenetére

    Nem biztos, hogy nálad is erről van szó, még ne pánikolj, de azért leírom, hogy jártam korábban:

    Még a Brickface 1el csináltam négyféle saját rendszámot, amik mind a San Andreasban használatos szám-szám-bötű-bötű-bötű-szám-szám-szám mintát követték, és ezeket raktam az összes vásárolt kocsimra. Amikor megteltek a garázsaim, elkezdtem a nem használt autóimat eladogatni, ami mint kiderült hiba volt. Az autóduplikálók miatt van valami védelem beépítve, miszerint ha ugyanazzal a rendszámmal eladsz bizonyos időn belül több autót is, akkor csalónak vagy nézve, és limitálják a játékban naponta eladható autóid számát (a minta csak azért fontos, mert ha jól emlékszem, csak ezeket a rendszámokat nézi a rendszer). Nekem ez a limit napi egy volt, de a vélt vagy valós duplikálókat is osztályozzák. Mivel én egyszerre nagyon sokat 'csaltam', ezért egyből a leggonoszabbak közé kerültem.
    Mivel te mostanában sok spawnoltatott kocsit adtál el, lehet, hogy a fenti okból limitáltak téged is, bár szerintem a rare kocsikra is egyedi rendszámot rak a játék, így azért mégsem hiszem.

Új hozzászólás Aktív témák