Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz bluuzia #68644 üzenetére

    A sivatagi gyárak olcsóbbak,ezenkívül kint vannak a büdös francban,a sivatagi gyár előnye hogy körbe lehet állni repülőkkel,mert általában a nagy büdös semmi közepén van.
    Városi gyárat nem tudod körbe állni repülővel mert bent van házak közt.
    Városi gyár előnye hogy mindegyik egymáshoz közel van a városban,sivatagihoz ki kell caplatni a francba.
    Három gyáram van a városban,mariska,kokó és hamis mani.Egymáshoz közel vannak,nem gond a supplyzásuk,a meth kint van a francos fenében a sivatagban,kb sosem jut eszembe hogy supply kéne bele mert megy a rák ki oda.
    Meth gyárban ami sivatagi ugyanúgy kapni szívatós kukás és postáskocsi eladást mint a városiban.
    Városi gyárból ki kell menni a sivatagba,a sivatagiból be a városba,szóval ugyanaz csak másik oldalról.
    De a sivatagi gyárat ha körbe állod repülővel nem tud le spawnolni a kukás vagy postáskocsi és nem kapsz vele többé ilyet. :D
    Városi gyártat nem tudod körbe rakni repülővel mert bent van a városban emeletes házak közt.
    Az meg hogy a repülős dolog működik-e vagy sem,döntse el mindenki maga,nekünk tegnap is bejött.
    Egyedül én toltam el,mert siettem és nem álltam oda repülővel és egyből postást kaptam.
    A gyárakat nem elég megvenni,upgradelni is kell őket az meg majd 2 misi,melósokat és a gépeket létfontosságú upgradelni,security nem annyira fontos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák