Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Tegnapi Repostja, hogy ne vesszen el !

    Eljött ez a pillanat is, megtisztítottam a barátlistámat a(z) cancertől IGN tagoktól.
    Így tehát amennyiben ez lehetséges szeretnék csatlakozni a phhu-s Crew-ba.

    Rövid tudnivaló rólam: 24 éves srác vagyok, az egyik hazai mobil szolgáltatónál melózom és rengeteg szabadidőm van azokon a napokon amikor nem dolgozom. Ezt mostanában Delivery Guy Simula... khm izé, GTA Online-al szoktam elütni.

    Márciusban kezdtem az online pályafutásom és azóta majdnem 450 óra szaladt bele a játékba. (ebből 420 online). Első sorban Solo Session-ökben farmoltam I/E eladással és bunkerrel, viszont ez mostanára kicsit monoton lett és jó lenne hasonló geek arcokkal együtt játszani.

    Nem jelent akadályt, ha segíteni kell másoknak eladásokban, szivesem vezetek kukás autótól kezdve Avengerig mindent.

    PVP-zni egyáltalán nem szoktam, kivéve ha 1 tryhard nekem esik free lobby-ban Hydrával vagy Deluxoval mindenféle figyelmeztetés nélül. Nyilván ilyen esetekben visszadom a kölcsönt méghozzá kamatostól. A kedvenc megtorlásaim közé tartozik, az Avenger-es Kamikaze, mivel ebben az esetben általában a másik fél húzza a rövidebbet. :))

    Amennyiben megfelelek a követelményeknek: LordH3lios néven vagyok fent social clubon. iFruit-os nénis profilképpel. :)

    Invite-ot várjam az accomra, vagy requesteljem clubon ?

    Overview.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák