Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INMOTEP

    őstag

    Sziasztok ,szeretném a társaság figyelmét felhívni hogy nagy ivben kerülje Stuka01210 nevü játékost ,azthiszem nem ph-s de magyar ! Mert elég nagy rá az esély hogy egy session-ba kerültök vele ..pláne ha eladásotok van kerüljétek mert én is megpróbáltam csinálni a biznisz feladatomat .Odajött és kilőtt helikopterrel. Amivel még nem is lenne akkor nagy baj mert leszartam ,mentem a feladatomhoz ..De ő ennyivel nem elégedett meg ,kérdeztem tőle mi a problémád .Erre a válasz anyi hogy gyökér vagyok ! Mondom jólvan ,gratulálok hozzá ... Erre jött és megölt újra ,én nem lőttem vissza 1x sem direkt ! kíváncsi voltam meddig tart amig kiélvezi .Kb 50x megölt ! Közben szólt 1-2 külföldi haverjának akik lehet nem is külföldiek voltak ...gyanús hogy magyarok .......jöttek és rámküldte azokat is :D Kb 3 kezdtek el egyfolytában lőni helikopterrel ,ahova spawnoltam rögtön jöttek oda és dur .. ezután elment .Majd látta hogy mozgok jöttek és ujra kinyirt 51 edjére ...A Társa aki látszólag külföldi igy hivták (( zFlixP )) ... Ekkor raktam magam passiv ba ... Hamarabb nem tudtam passivba rakni magam egyébként sem mert feladat közben voltam ....Próbáltam vele szót érteni de nem volt kivel ,.Azt mondta most kapta meg a diplomáját ,mondom ilyen értelmi szintet elérni ,ehez nagy bátorság kellett hogy ilyen tudásra szert tegyél

    Egyébként lehetne késziteni egy táblázatot és beirni az ilyen kis köcsögök nevét egy weboldalra ,oda irni a neve mellé ki mivel tölti a szabadidőt unalmában .Ez azért lenne jó hogy egyszer ide akar jelentkezni akkor nagyjábol tudnátok kit vesztek be a crew be ....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák