Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz HussarF #65485 üzenetére

    Én főként solo-ban tolom, mert nem birom elviselni a sok idiótát free lobbykban.
    Amikor én kezdtem a játékot kb. fél éve, akkor úgy nézett ki a dolog, hogy ahogy spawnoltam valaki lőtt helikopterről, vagy csak simán rakétával.

    Más kérdés, hogy azóta meg modderből van rengeteg. Nem 1x fordult elő, hogy bepróbálkoztam 1 free lobby-ban és 4 percen belül ketrecet dobtak rám, vagy épp óriás kerekeket spawolntak elém, miközben vezettem...

    Kb. élvezhetetlen volt a cucc, így átálltam solo-ra, ott meg nincsen lehetőség a fent említett dolgokra.
    Aztán volt 1 srác, aki megmutatta a CEO-s cuccokat és segítettem neki eladásokkal, így el tudtam indulni + letoltunk 1 pár heist-et.

    Ha van 1 olyan session, ahol pl. fórumozókkal tudtok játszani, akkor teljesen rendben van a te megoldásod is, sőt sokkal szórakoztatóbb hosszú távon is.

    Én kb. 70 millát solo-ban farmoltam ki, abból vettem meg az összes cuccot, amivel most jelenleg rendelkezem. Most kezdek átállni free lobbyzásra, ezért lenne jó pár fórum társsal együtt játszani. :)

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák